Młoda wokalistka z Lublina Angelika Majewska tworząca pod pseudonimem Angelena w piątek (19 sierpnia) wydała swój kolejny singiel. „Kiedy tylko zasnę” opowiada o trudnych emocjach, z którymi na co dzień musi się zmagać człowiek.

Utwór opowiada o przytłaczających relacjach. – Ale też o skomplikowanych uczuciach, z którymi często musi radzić sobie człowiek. Chciałam ukazać jak silne może być przywiązanie do nich, kiedy rozkwitają we wrażliwej głowie, często nie mając jednocześnie niczego wspólnego z rzeczywistością. Ale każdy z nas może interpretować tekst na swój sposób. Jeżeli wydaje ci się, że czasami żyjesz ze swoimi myślami w innym pozaziemskim wymiarze, to nie jesteś sam – mówi Angelika Majewska.

Do utworu powstał teledysk. Nagrania odbywały się w dwóch planach – przestrzeni „domowej”, rzeczywistej oraz odrealnionej, „kosmicznej”. – Do jednego z nich (tanecznego) musieliśmy się z aktorem Marcinem Lisowskim odpowiednio się przygotować. Dmytro Vyskorka z UDS Dance Studio ułożył piękną choreografię, zaliczyliśmy kilka męczących prób, aby dopracować układ. Na planie poszło nam już z górki – wspomina wokalistka.

Artystkę inspiruje jej wyobraźnia. – Inspiracją jest dla mnie nieustannie mój pełen wyobraźni i szerokiego wachlarzu emocji umysł. Czasem nie daje mi spokoju. To wtedy zwykle powstają wszystkie moje utwory – mówi.

Utwór wyprodukowano z Producentem Adamem.

Fot. Mary Hodis / materiały promocyjne artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments