Już 8 września na antenę TVP wracają „Wojenne dziewczyny”. Ulice Kowalska, Niecała, czy Jezuicka stanowią niezwykłe tło 3 sezonu serialu, w którym oglądamy wiele gwiazd.

Nowy sezon będzie miał w sumie 13 odcinków. Na ekranie ponownie zobaczymy trzy główne bohaterki: Irkę (Marta Mazurek), Ewkę (Vanessa Aleksander) i Marysię (Aleksandra Pisula). Do obsady dołączyli także Robert Goner, Marcin Korcz oraz Marta Żmuda Trzebiatowska.

Premiera 3. sezonu zaplanowana jest na 8 września. Nowe odcinki będzie można oglądać w niedzielne wieczory na antenie TVP1.

Serial „Wojenne dziewczyny” oglądamy na antenie TVP1 od marca 2017 roku. 80 procent zdjęć do niego powstawało w Lublinie, pozostałe w Warszawie i Piasecznie. Jego reżyserem jest Michał Rogalski, a scenariusz napisał Marek Kreutz. Serial opowiada o walczących podczas okupacji hitlerowskiej młodych kobietach. W te role wcieliły się: Aleksandra Pisula, Marta Mazurek i Vanessa Aleksander. Oprócz nich na ekranie oglądamy również Józefa Pawłowskiego, Michała Czerneckiego i Danutę Stenkę.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments