Wychodząc grupą znajomych na miasto zastanawiacie się dokąd się udać? Gdzie w Lublinie można spędzić czas z kolegami? Jakie rozrywki sprawdzą się, gdy wśród was są sami faceci? Dzisiaj przedstawiamy wam 10 miejsc idealnych do zabawy w męskim gronie.

1. Gokarty

Szybka jazda i wyścigi, to idealny sposób na spędzenie męskiego wieczoru. 10-minutowe przejazdy po torze dają zastrzyk adrenaliny, a możliwość wyścigów z innymi kierowcami daje dryg rywalizacji. Organizując wieczór można wynająć cały tor na godzinę w cenie 850 zł. Ta kwota obejmuje przejazdy dla 9 osób oraz salę VIP na wyłączność.

Pojedyncze wejście na 10-min. kosztuje 35 zł, ulgowy bilet – 31 zł. Każdy z kierowców musi mieć również kartę i kominiarkę, które można dostać na miejscu w cenia od 5 zł.

Cartmax, al. Spółdzielczości Pracy 32, Galeria Olimp

2. Kraftowe smaki

Piwa kraftowe są obecnie bardzo popularne. Coraz więcej osób próbuje odnaleźć swoje smaki bursztynowego napoju. W Lublinie krafty są spotykane w wielu knajpach, jednak największy ich wybór jest w Świętym Michale. Pub oferuje piwa z najlepszych polskich i zagranicznych browarów. Zawartość 31 kranów zmienia się rotacyjnie, a lista dostępnych piw codziennie aktualizowana jest na stronie internetowej.

Św. Michał pub regionalny, Grodzka 16

3. Laserowy paintball

Ciemne pomieszczenie, wąskie korytarze i głośna muzyka – to wszystko składa się na idealny klimat i mocne wrażenia. Rozgrywka trwa 20 minut, poprzedza ją 10 minutowe przeszkolenie. Jednorazowo może grać do 12 osób. Do wyboru jest sześć trybów gry, m.in. każdy na każdego, gra drużynowa, czy reality, w której każdy z graczy ma tylko jedna życie. Cena pon-czw. 17 zł, pt-sob. 20 zł.

Laser city, ul. Bursaki 6D

4. Paintball

Tradycyjna wersja paintballa to męska rozrywka połączona z wysiłkiem fizycznym. Podczas rozgrywki trzeba skupić się na tym, by ustrzelić jak najwięcej wrogów przy jednoczesnym unikaniu kul przeciwników. Trafienie pociskiem wiąże się nie tylko z kolorową plama na ubraniu, ale często ze śladami na ciele w postaci siniaków i bólem. Jednak adrenalina jest zdecydowanie większa niż przy bezpieczniejszej, laserowej odmianie tej gry.

Cena rozgrywki za osobę zależy głównie od ilości kulek dostępnych w magazynku: 100 szt – 40 zł, 200 szt – 50 zł, 500 szt – 80 zł.

Sniper Paintball Lublin, Borkowizna 77

5. Żużel

Lublin żużlem stoi, dlatego wypad na mecz żużlowy może być świetnym pomysłem nawet dla osób niekoniecznie interesujących się tym sportem. Na trybunach każdy poczuje ducha walki. Dodatkowo meczom zawsze towarzyszy strefa gastronomiczna, w której można zjeść i wypić coś dobrego.

6. Escaperoom

Zamknięcie w pokoju pełnym zagadek to zabawa dla każdego. Próba przeszukania pomieszczenia w celu uwolnienia się z niego na czas to niezwykłe emocje. Dzięki zmieniającej się tematyce pokoi można korzystać z tego regularnie i wcale się nie nudzić. W ten rozrywce ważna jest gra zespołowa, często zdarzają się zadania, których nie można wykonać w pojedynkę. Ucieczka z pokoju przed upłynięciem czasu to prawdziwy wyczyn, ponieważ zagadki są zaplanowane w taki sposób, by nie było zbyt łatwo. Jeżeli utknięcie w martwym punkcie zawsze można poprosić o podpowiedź.

Grupy od 2 do 4 osób – 99 zł, do 5 os. – 124 zł, o 6 os. – 149 zł. Cena obejmuje jeden pokój.

Let me out, ul. Złota 6

7. Kręgle

Kręgle są dobrym pomysłem na spędzenia wolnego czasu przy rozmowie i zdrowej rywalizacji. Na jednym torze może grać kilka osób, a wyniki są wyświetlane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu na bieżąco możemy śledzić swoje osiągnięcia.

Ceny: 59-89 zł za tor.

Masters, al. Spółdzielczości Pracy 36 (Galeria Olimp)

8. W kłębach dymu

Wśród ciekawych miejsc wartych odwiedzenia jest także shisha club. Jest to jedyna w Lublinie palarnia fajki wodnej ze wspaniałą muzyką, niezwykłym klimatem i przepysznym jedzeniem orientalnym. To miejsce idealne do rozmów i relaksu w spokojnej, przyciemnionej atmosferze.

Shisha Club, ul. Grodzka 26.

9. Wirtualna rzeczywistość

Gry w technologii VR dają możliwość oderwania się od codzienności i zanurzenia w świecie rozrywki. Ogrom dostępnych gier i ich rozpiętość tematyczna zadowolą nawet wymagających graczy. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możemy wspinać się po górach, brać udział w bijatykach, czy pilotować samoloty. A wszystko bezpiecznie i w 100% realistycznie.

Ceny za godzinę: 50 zł – 1 os., 109 zł – 2 os., 159 zł – 3 os., 499 zł – 8 os. impreza VIP z przekąskami i napojami.

City VR, ul. Wileńska 21a

10. Podniebne akrobacje

Na trampolinach można wyszaleć się za wszystkie czasy. Strefa wysokich lotów oferuje multum atrakcji i wręcz nieograniczone możliwości sprawdzania swojej sprawności fizycznej. Można ćwiczyć m.in. akrobatykę czy parkour.

Cena: 20-25 zł za godzinę za osobę.

Strefa wysokich lotów, ul. Cisowa 11

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
paprocki
paprocki
2 lat temu

Laser City to mega sztos miejsce!! Miałem tutaj kawalerski 😀