5. urodziny Kooperatywy Lubelskiej. Wystąpią Poławiacze Pereł

0
83

W sobotę (15 października) w Kooperatywie Lubelskiej przy ul. Kowalskiej wystąpią Poławiacze Pereł. Improwizowany występ zobaczymy w ramach 5. urodzin tej społeczności. Początek o godzinie 17:00.

Poławiacze Pereł to grupa już dobrze znana nie tylko publiczności lubelskiej. Na publiczność czekają porywające scenki komediowe, które potrafią rozśmieszyć do łez. W skład „Poławiaczy” wchodzą ludzie, którym scena nie jest obca, a improwizacja znalazła się w kalendarzu ich zawodowych propozycji artystycznych, czyli: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Łukasz Szampanek Szymanek, Mirek Urban i Marcin Wąsowski.

Improwizacja ro sztuka tworzenia „tu i teraz”. To sprawdzian dla kreatywności i spontaniczności, ale też wolność tworzenia nie tylko dla publiczności, ale też wspólnie z nią. To historie, które układane są razem z widzem, podobnie jak on nie wiedząc gdzie nas zaprowadzą i jak się zakończą.

Kooperatywa Lubelska jest Stowarzyszeniem, które od 2017 roku działa na rzecz pokojowej, konsumenckiej rewolucji. Jej celem jest tworzenie alternatywy wobec korporacyjnego rolnictwa i handlu. Jesteśmy przekonani, że nasze bezpieczeństwo żywieniowe zapewni nam lokalna solidarność ekonomiczna i lokalne rynki zbytu. Sprawiedliwy świat nie jest dla nas utopią, lecz ścieżką małych kroków które we własnym tempie i w dobrym towarzystwie robimy z satysfakcją od kilku lat.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments