Akcja ekologiczna w Lublinie. Będą rozdawać drzewka

0
162

W sobotę (23 października) w ramach proekologicznej akcji „Rośniemy z VIVO!”, za zużyte baterie bądź plastikowe nakrętki centrum handlowe i Nadleśnictwo Gościeradów rozdadzą klientom 3 000 drzewek. Zielone sadzonki będzie można odebrać w holu głównym, w godzinach otwarcia obiektu.

Co należy zrobić, aby w ramach akcji „Rośniemy z VIVO! odebrać zielone sadzonki? Wystarczy przynieść ze sobą zużyte baterie lub plastikowe nakrętki i wrzucić je do specjalnie wyznaczonych na tę okazję pojemników. W zamian odebrać będzie można lipy, klony, jawory, sosny czy dęby. Każdy chętny będzie mógł zasadzić drzewko w wybranym przez siebie miejscu i tym samym pozytywnie wpłynąć na kształt środowiska naturalnego.

Aby zgarnąć zestaw złożony z pięciu drzewek, należy przekazać 10 baterii bądź 50 plastikowych nakrętek. Przypominamy, że tylko pierwszych 600 klientów wróci do domu z zielonymi sadzonkami. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 zestawy.

Dodatkowo na terenie centrum handlowego pojawi się stanowisko edukacyjno-promocyjne, które poprowadzi Nadleśnictwo Gościeradów. Będzie można dowiedzieć się tu wielu informacji o działalności wspomnianej organizacji, a także interesujących ciekawostek o lasach. Stoisko czynne będzie od godziny 11.00 do 17.00.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments