Karcianki, bitewniaki, gry logiczne, towarzyskie, czy RPG? Jeśli nie wiesz jaki rodzaj gier bez prądu najlepiej do Ciebie pasuje, trzecia edycja Areny Gier to idealne miejsce, żeby się o tym przekonać.

W dniach 22-24 marca Arena Lublin zmieni się w strefę graczy. Od godziny dziesiątej Fundacja Animatorów i Twórców Kultury TRACH oraz REBEL.pl zapraszają wszystkich chętnych na ten bezpłatny konwent. Bawić będziemy się w piątek do godziny 20, w sobotę w godz. 10-20 oraz w niedzielę w godz. 10-16.

Wypożyczalnia gier zostanie zaopatrzona w blisko 500 tytułów, więc nawet doświadczeni planszówkowicze znajdą nową przygodę dla siebie. Nie zabraknie pokazów, prezentacji ani turniejów z nagrodami.
Będzie też blok gier fabularnych, czyli RPG zwanych również grami wyobraźni. Podczas takiej rozgrywki zdarzyć się może wszystko, od zabawy w karczmie po epicką walkę z robotami, które przejęły władzę nad światem. Rozgrywka zostanie dostosowana dla osób, które będą chciały po raz pierwszy spróbować zagrać. Oznacza to, że wszystkie zasady poznamy przed rozpoczęciem zabawy, a rozgrywka potrwa nie dłużej niż dwie godziny.

Organizatorzy wychodzą też z propozycją dla doświadczonych graczy, chcących poprowadzić sesję RPG. Wystarczy napisać na maila: info@fundacjatrach.org i napisać, w jakim systemie chcemy poprowadzić przygodę, jak wielu graczy potrzebujemy, oraz opisać siebie i swój pomysł na rozgrywkę.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments