W sobotę (22 lutego) w Centrum Kultury w Lublinie będziecie mogli wziąć udział w Artmodes Swap, czyli wymienialni ubrań. Start wydarzenia o godzinie 11.

Artmodes to okazja do tego, by pozbyć się zalegających i nienoszonych już ubrań oraz dodatków z naszej szafy. Będzie można je kupić, sprzedać i wymienić. Zimowa edycja Artmodes to także spotkanie poświęcone modzie.

Wydarzenie wspiera inicjatywę zero waste, czyli odpowiedzialnego kupowania, a tym samym – dbania o naszą planetę.

Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie także zaproszonych gości. Magdalena Jarzębkowska, która poprowadzi wykład pod tytułem „Ubierz się dobrze” jest autorką bloga Antymoda. To właśnie ona odpowie na pytania czym jest moda etyczna, czym charakteryzuje się odpowiedzialna moda i gdzie możemy kupić ubrania Made in Poland.

W ramach wydarzenia będziemy mogli wziąć udział w projekcji filmu „The True Cost” w reżyserii Andrew Morgana. Film opowiada historię grupki dzieciaków, które kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku. Nikt nie spodziewa się, że ten niewinny żart wymknie się spod kontroli i wywoła serię nieprzewidzianych wydarzeń.

Aby zgłosić się na wydarzenie, należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia dostępny na stronie Centrum Kultury na adres e-mail podany w formularzu. Wystawca będzie miał do dyspozycji krzesła, stoły i stojaki na ubrania. Organizatorzy proszą jednak, by zabrać własne wieszaki. Stoiska mogą być wyposażone we własne ekspozytory, stoły, stojaki i manekiny, ale jedynie w miejscu wydarzenia.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Program wydarzenia

Swap (Oratorium CK): godz. 11 – 15
Wykład (Sala Kinowa): godz. 13 – 14
Pokaz filmu (Sala Kinowa): godz. 16:00

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments