70 tysięcy pracowników sklepu Biedronka będzie mogło wysłuchać koncertu noworocznego online, w którym wystąpią m.in. lubelscy artyści – Beata Kozidrak z zespołem Bajm, kabaret Ani Mru-Mru. To jednak nie jedyne gwiazdy, bo na wirtualnej scenie zagra też… Zenek Martyniuk. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę (10 stycznia).

Biedronka zatrudnia ok. 70 tysięcy pracowników. – Aby odwdzięczyć się za pracę w mijającym, trudnym roku, sieć Biedronka organizuje pierwszą imprezę noworoczną dla zatrudnionych i ich rodzin w formacie online. Aby umożliwić transmisję dla kilkudziesięciu tysięcy osób, sieć stworzyła specjalną platformę – czytamy na stronie Biedronki.

Podczas spotkania, pracownicy sieci będą mogli posłuchać artystów, ale też obejrzeć trzy skecze, przygotowane przez kabaret Ani Mru Mru. Dwa z nich będą miały swoją premierę właśnie podczas wydarzenia i zostały przygotowane przez grupę specjalnie na tę okazję. Zgodnie z hasłem „Łączy nas Biedronka” na imprezie wystąpią artyści odpowiadający różnym gustom muzycznym. To jednak nie jedyne atrakcje, bo zaśpiewają także sami pracownicy sieci. Producent muzyczny i kompozytor Adam Sztaba przygotował wyjątkowy teledysk z udziałem pracowników Biedronki i Beaty Kozidrak. Wykonali oni wspólne jedną z najpopularniejszych piosenek Bajmu „Biała Armia”.

Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz. Pomiędzy występami, pracownicy będą mogli przesłać transmitowane na żywo życzenia i zdjęcia, a także wziąć udział w konkursach SMSowych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments