Beata. Gorąca krew – to tytuł książki Beaty Kozidrak, której premiera odbędzie się 4 maja. Dla artystki to szczególny dzień nie tylko ze względu na książkę, ale w tym dniu obchodzi również urodziny.

– Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu, aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam że to jest właśnie ten czas. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że 4 maja, w moje urodziny będzie premiera. To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was, moi Kochani – napisała Beata Kozidrak w mediach społecznościowych.

“Beata. Gorąca krew” to opowieść wychowanej na lubelskim Starym Mieście wokalistki Bajmu, która poznaje mroczne strony życia. Dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, ale też zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia. Książka pozwoli nam także podróżować z Beatą po świecie, od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki, ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy.

Książka opowiada również historię pełnej kompleksów nastolatki, która zamienia się w pewną siebie kobietę, córki w matkę, a także nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska. Beata odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu.

Książkę przedpremierowo możecie zamówić tutaj.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments