Już 15 grudnia startuje ostatni w tym roku bieg „Chęć na pięć”, w którym lubelscy biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów na ulicach Czechowa. Tradycyjnie czeka nas wspólna rozgrzewka, biegi dziecięce i bieg główny.

Podczas ubiegłorocznego zimowego biegu Chęć na pięć nie zabrakło białego puchu. Czy i tym razem ulice będą pokryte śniegiem? Biegacze wystartują 15 grudnia o godzinie 12 sprzed Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie przy ul. Elsnera 5. Tym razem uczestnicy pobiegną po asfalcie.

Również i tym razem nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Podczas wydarzenia przed biegiem głównym organizowane będą biegi dziecięce „Przez metry po kilometry”. Już teraz zapiszcie swoje pociechy na biegi w ich kategoriach wiekowych.

Zarówno na bieg główny, jak i biegi dziecięce możecie zapisać się za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które wykupiły Pakiet Biegowy 2019/2020 mają zagwarantowany pakiet na bieg.

Do wtorku, 10 grudnia, opłata startowa wynosi niezmiennie 25 zł. W dniach 13-14 grudnia (piątek-sobota) wzrośnie ona do 30 złotych. Osoby, które w dniu biegu będą miały ukończone 60 lat są zwolnione z opłaty startowej.

Fot. Aleksandra Szyszko/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments