Po raz siódmy Centrum Spotkania Kultur stanie się siedzibą najdłuższego w Polsce konwentu gier. Od soboty (11 stycznia) do niedzieli (26 stycznia) we foyer Sali Operowej odbędzie się Board Mania, czyli festiwal gier planszowych i karcianych.

W CSK będzie można wypożyczyć kilkaset gier z najlepszych wydawnictw. Grać w nie będzie można codziennie od 12 do 20. W gry będziecie mogli zagrać z wydawnictw: Hasbro Gaming, Rebel.pl, Baldar, Bard. Black Monk Games, Cube – Factory of Ideas, Egmont Polska, Fox Games, Funiverse, Galakta, G3, Granna, Lacerta, Nasza Księgarnia, Portal, Phalanx, Quantum Games, All in Games, Trefl Joker Line, Hobbity, Lucrum Games, Albi Polska oraz Alexander Toys.

Natomiast w weekendy będziecie mogli zmierzyć się ze sobą w turniejach oraz wydarzeniach tematycznych. Organizatorzy przygotowali również strefę dla najmłodszych. Zapraszają do niej rodziców z dziećmi w wieku od 4 do 10 roku życia. Oni będą mogli wziąć udział w Board Manii Junior. Tutaj również będzie funkcjonować wypożyczalnia gier oraz wiele atrakcji dla najmłodszych, w tym gry i zabawy animacyjne. Atrakcje dla najmłodszych będą dostępne od 12 do 18.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Fundację Rozwoju Umysłu.

Fot. Joanna Puszka/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments