Już pod koniec lipca w Lublinie odbędzie się Carnaval Sztukmistrzów, czyli wielkie międzynarodowe święto kuglarzy z całego świata. W dniach 25-29 lipca ulice naszego miasta opanują grupy sztukmistrzów, które pokażą zaskakujące, mrożące krew w żyłach i rozśmieszające do łez przedstawienia.

Jak co roku w ramach Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie będzie działał Cyrk Podwórkowy. Wesoła ekipa kuglarzy będzie zabawiać dzieci i dorosłych w wybranej części miasta. Jeszcze przez tydzień (do 30 czerwca) możemy oddawać głosy na dzielnice, w których zagości ekipa Cyrku Podwórkowego. Ankieta znajduje się na profilu facebookowym Carnavalu Sztukmistrzów.

Spośród 27 dzielnic, które biorą udział w ankiecie, organizatorzy wybiorą 8 zwycięskich. Wśród możliwych typów znalazły się: dzielnica Dziesiąta, Czuby Południowe, Śródmieście, Felin, Sławin, Czechów Północny, Kalinowszczyzna, Sławinek, Węglin Południowy, Bronowice, Czuby Północne, Czechów Południowy, Szerokie, Wrotków, Ponikwoda, LSM, Tatary, Głusk, Rury, Wieniawa, Zemborzyce, Abramowice, Kośminek, Węglin Północny, Świdnik, Konstantynów, Turka, Za cukrownią, Dożynkowa, Hajdów-Zadębie, Świdnik, Lubartowska i Jastków.

Obecnie na najwyższych pozycjach znajduje się dzielnica Dziesiąta (914 głosów), a zwycięską grupę zamyka Sławinek, który na obecną chwilę uzyskał 153 głosy.

Głosy na dzielnicę, w której swoje sztuczki zaprezentuje ekipa Cyrku Podwórkowego możemy oddawać tu: https://www.facebook.com/pg/CarnavalSztukmistrzow/posts/?ref=page_internal .

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments