W niedzielę w lubelskim klubie Dom Kultury odbył się casting do nowego programu muzycznego All Together Now. Uczestnicy prezentowali przygotowane covery znanych utworów polskich i zagranicznych. Kandydatów na nowe muzyczne gwiazdy nie brakowało.

W klubie pojawiły się zarówno osoby z muzycznym wykształceniem, jak i ci, którzy chcieli dopiero zacząć przygodę ze śpiewaniem na wielkiej scenie. Casting potrwał do wieczorna.

– Jurorzy docenili nasz talent, dali nam dobre rady, które na pewno wykorzystamy w naszej dalszej muzycznej przygodzie – mówili Klaudia i Krzysztof, uczestnicy castingu do All Together Now. – Ja próbowałam również swoich sił w Warszawie, ale było zupełnie inaczej. Tu czuć było rodzinną atmosferę – dodaje Klaudia.

– Jestem stałym bywalcem castingów do programów muzycznych. Ciekawa jestem każdego z nich, bo każdy jest inny, a dzięki temu poznaję dużo ciekawych ludzi – podkreśla Kaja Zmysłowska, absolwentka szkoły muzycznej i wodzirej karaoke. – Było to dla mnie wyzwanie, z którym wiedziałam, że sobie poradzę – dodaje.

Fot. Aleksandra Szyszko

2Galeria zdjęć 2/3

Wczytaj kolejne zdjęcia

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments