W sobotę (13 kwietnia) w Centrum Kultury w Lublinie odbędzie się casting do filmu krótkometrażowego pt. „Projekt EDEN”. Początek castingu o godzinie 11.

Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do sali prób numer 1 w Centrum Kultury. To właśnie tam będziecie mogli zaprezentować swoje umiejętności aktorskie i porozmawiać z twórcami filmu.

„Projekt EDEN” to film krótkometrażowy Filipa Rybczyńskiego i Jakuba Kopańskiego. Będzie on opowiadał historię wojskowej organizacji FAR, która realizuje projekty mające na celu stworzenie sztucznej inteligencji równej człowiekowi. Twórcy zakładają, że sztuczna inteligencja będzie prawdziwie ludzka wtedy, gdy będzie miała wolną wolę.

Filmowcy poszukują dziewczyny w wieku od szesnastu do dwudziestu lat oraz chłopca w wieku od jedenastu do siedemnastu lat.

Wcześniejsze doświadczenie aktorskie nie jest wymagane. Za udział w filmie aktorom nie przysługuje wynagrodzenie finansowe jednak udział w filmie to dobra okazja, by poznać pracę na planie filmowym oraz zdobyć niezbędne doświadczenie.

Casting potrwa do godziny 17:30. Wstęp wolny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments