Chris Cugowski jako Kamil Bednarek. Zobaczcie, jak sobie poradził (wideo)

0
423

W piątek (10 września) wystartowała nowa edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” emitowanego w Telewizji Polsat. Wśród uczestników jesiennej edycji jest między innymi Chris Cugowski, pochodzący z Lublina aktor i wokalista, a prywatnie najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera.

W pierwszym odcinku Chris wcielił się w Kamila Bednarka. Młody artysta wykonał utwór „Bądź przy mnie”. W następnym odcinku, który będzie wyemitowany w piątek (17 września) artysta wcieli się w Ritę Orę.

Zadaniem uczestników jest wcielić się w najbardziej znane gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej i jak najwierniej ich odzwierciedlić. Pierwszy odcinek show zwyciężył jednak Robert Janowski, który wystąpił jako Halina Kunicka.

Chris ma dwie wielkie pasje: muzykę i aktorstwo. Muzyka jest nieodłączną częścią jego życia. Gra na pięciu instrumentach i jest to gitara, bas, pianino, perkusja i ukulele. W czasie pandemii udało mu się samodzielnie nagrać sporą kolekcję demówek.

Cugowski aktorstwa uczył się już w liceum, a potem w angielskiej szkole Milton Abbey w Dorset. Stamtąd trafił na plan serialu Netflixa „Bridgertonowie”, co było dla niego wyjątkową przygodą. Teraz młody artysta rozwija karierę w Polsce.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments