Uniwersytet Medyczny w Lublinie przygotował cykl spotkań online dla przyszłych studentów w ramach dni otwartych uczelni, które w związku z epidemią koronawirusa zorganizowane zostały online. Pierwsze zajęcia odbędą się w środę (13 maja) o godzinie 15.

W środę (13 maja) maturzyści będą mogli wziąć udział w pierwszych live, pod tytułem „Poznajmy się”. Studenci UM opowiedzą o uczelni oraz zaprezentują bogatą ofertę edukacyjną.

W piątek (15 maja) w ramach drugiej transmisji na żywo studenci i absolwenci porozmawiają z Wami o tym, jak się studiuje na Uniwersytecie Medycznym, jakie są perspektywy pracy po wybranych kierunkach oraz przedstawią organizacje studenckie.

Natomiast we wtorek (19 maja) podczas live „Kto pyta, nie błądzi!” studenci opowiedzą o rekrutacji. Dadzą Wam wskazówki jak zarejestrować się krok po kroku oraz o najczęściej popełnianych błędach. Opowiedzą również o składanych dokumentach i wyjaśnią, gdzie szukać informacji o rekrutacji. W trakcie spotkania dyżury pełnić będą również pracownicy Biura Rekrutacji, którzy odpowiedzą na zadane przez Was w komentarzach pytania.

Wszystkie transmisje rozpoczną się o godzinie 15.

W pierwszym tygodniu dni otwartych online uczelnia zachęca również do odwiedzania profili organizacji studenckich UMLub, bo studenci szykują również ciekawe warsztaty online.

Fot. Dominika Polonis

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments