Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie zaprasza mieszkańców Lublina na „Europejski Piknik na WySPIE”, który odbędzie się 4 września. Wydarzenie potrwa od godziny 10:00 do 14:00 i będzie na parkingu uczelni przy ul. Bursaki 12.

Parking WSPA zostanie podzielony na strefy tematyczne, w ramach których wystawcy zaprezentują szereg atrakcji. Strefa 1 to WySPA Nauki. Znajdziecie na niej pokazy dronów przygotowane przez wykładowców i studentów WSPA na kierunku Transport. Zaprezentują oni sprzęt wykorzystywany podczas zajęć praktycznych na specjalności „Eksploatacja dronów”.

Będzie również wystawa prac artystycznych, na której zaprezentowane zostaną prace studentów kierunku architektura i projektowanie wnętrz, pokazy IT – walki robotów, na których wykładowcy i studenci WSPA na kierunku Informatyka w ciekawy i praktyczny sposób pokażą na czym polega programowanie i obsługa robotów.

W tej części będzie można sprawdzić również swoją wiedzę podczas konkursu wiedzy o UE. Zorganizują go pracownicy Punktu Europe Direct Lublin WySPA zorganizują, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Będą również warsztaty języka migowego, warsztat kreatywności, warsztaty dziennikarskie – telewizyjne i radiowe. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.

Strefa 2 to WySPA informacji. Będzie na niej stoisko informacyjne ZTM w Lublinie, na którym zobaczymy pokaz autobusów elektrycznych oraz demonstrację nowych kasowników do płatności zbliżeniowych, a także stoisko 19 Lubelskiej Brygady Zmechanizowanej, na którym odbędzie się prezentacja możliwości rozwoju kariery zawodowej w Wojsku Polskim, pokaz broni, jak i spotkania z czynnymi żołnierzami.

W strefie 2 znajdziecie również kilkanaście stoisk informacyjnych instytucji i organizacji z otoczenia społeczno-gospodarczego WSPA.

Strefa 3 to wySPA Zdrowia. Będzie na niej stoisko Klubu ETOS.FIT. Dla wszystkich uczestników pikniku będzie -10 % na wszystkie karnety i umowy w siłowni, -20 % na ETOS.ONE (karnet 30 dniowy), a także loteria fantowa w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Dodatkowo będą stoiska fizjoterapii, dietetyki, scena fit, jak i home beauty. W tej strefie będziecie mogli spotkać również zawodników Tytanów Lublin.

Strefa 4 to WySPA animacji. W niej odnajdą się najlepiej najmłodsi uczestnicy, bo to właśnie dla nich przygotowano dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci, gry, zabawy i animacje, malowanie twarzy, warsztaty żonglerskie, jak i warsztaty „Mała cegielnia”.

Strefa 5 to WySPA gastro. Będzie na niej wspólne grillowanie, a jedzenie zapewni Bar „Mała WySPA”.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments