Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego i Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji odkryli już wszystkie karty. Znamy już pełną listę artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznych Dni Kultury Studenckiej tych uczelni, czyli na Feliniadzie i WSEIadzie. Koncerty odbędą się na terenach zielonych UP w sobotę (18 maja) i w niedzielę (19 maja).

– Jako samorządy studenckie staramy się animować życie studenckie oraz doprowadzić do integracji środowiska akademickiego, ale również lokalnej społeczności – mówi Michał Dzieciuch, przewodniczący Samorządu Studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Zarówno w sobotę, jak i niedzielę koncerty rozpoczną się o godzinie 18. Ich koniec przewidziany jest na godzinę 00:30. Uczestnicy wydarzenia nie muszą się martwić o dojazd i powrót z koncertów. Autobusy nocne będą kursować częściej.

Na teren wydarzenia dostaniecie się również od ulicy Dobrzańskiego. Autobusy jakie dowiozą was na imprezę to linie: 14, 21, 23, 47, 153, 156, 158 i 161. Będą one kursować zarówno na wydarzenie jak i do centrum miasta po jego zakończeniu.

Wydarzenia towarzyszące, czyli coś dla zdrowia

Czekają na Was również wydarzenia towarzyszące, które zorganizowane będą na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego. W sobotę (11 maja) i w niedzielę (12 maja) odbędą się XVI Akademickie Mistrzostwa Jeździeckie w ujeżdżaniu i skokach. A dla tych, którzy wolą trochę bardziej przyziemną dyscyplinę sportową w środę (15 maja) odbędzie się „bieg na 5” w Ogrodzie Saskim. Trzecim wydarzeniem towarzyszącym będzie LevelUP, który zaplanowany jest na wtorek (7 maja). Odbędzie się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Wstęp na koncerty i wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny.

Przedstawiamy listę artystów tego wydarzenia:

Sobota (18 maja):

Sarius

Kali

Łąki Łan

Niedziela (19 maja):

Malibu

Megustar

Miły Pan

Top Girls

Akcent – Zenon Martyniuk

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments