W Browarze Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie odbędzie się Festiwal Kolorów. W sobotę (4 czerwca) od godziny 15 do 20 co pół godziny zorganizowane będą wybuchy kolorowych proszków przy najbardziej popularnej muzyce granej przez DJ na żywo.

Podczas wydarzenia dostępna będzie strefa foodtrucków, w której zjecie między innymi frytki, burgery i słodkości. Gościem wydarzenia będą artyści, których możecie wybrać w ankiecie na Facebooku. Dodatkowo będziecie mogli zgarnąć ogromne balony, darmowe słodycze i kolorowe okulary. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami.

Festiwal Kolorów to popularna zabawa, która polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi kolorów holi, które tworzą wielką barwną chmurę. Festiwal nie ma ograniczeń wiekowych. Dostaniecie na nim 11 różnych kolorów holi między innymi żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski i fioletowy.

Ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków. Kolory zapewniane przez organizatorów są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania.

Wstęp wolny.

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments