Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – prawdziwy hit tegorocznej wiosny.

Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach. Już 2 czerwca o godz. 16 i 18 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! – Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami! – zachęcają organizatorzy.

WAŻNE:

  • Czas trwania spektaklu: 70 minut
  • Dzieci do 2,5 roku życia nie potrzebują biletu – siedzą na kolanach rodzica
  • Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Więcej informacji oraz bilety dostępne są na: https://pankoncert.pl/balonoweshow/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments