Zbierasz kolorowe nakrętki i nie wiesz gdzie możesz je oddać? W Lublinie jest wiele miejsc, gdzie są one zbierane. W ten sposób pomagamy m.in. chorym dzieciom. Sprawdź, gdzie możesz zanieść korki.

Gdzie oddać nakrętki

Plac Teatralny

Zakrętki można przynieść na plac Teatralny do specjalnie ustawionego czerwonego serca. Można wrzucać do niego kolorowe nakrętki, które pomogą podopiecznym Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Do serca można przynosić korki przez całą dobę.

Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

Kolorowe nakrętki można przynosić również bezpośrednio do Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Jest ono czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 do 15:30 i właśnie w tych godzinach można zostawić korki zaraz za wejściem do środka budynku.

Jeśli chcesz przynieść korki w innym terminie możesz skontaktować się z hospicjum pod numerem telefonu: 81 537 13 73.

Fundacja Ex Lege

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE zaprasza do udziału w zbiórce nakrętek. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na udzielanie pomocy medycznej, zapewnienie schronienia i pożywienia zwierzętom pozostającym pod opieką fundacji.

Nakrętki można zostawić w lubelskich klinikach weterynaryjnych, sklepach, szkołach, a także salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Pełną listę miejsc znajdziecie tutaj

Zbiórka nakrętek odbywa się pod hasłem: Ukręcamy okrucieństwo.

Galeria Vivo! Lublin

Od września, w zbiórkę nakrętek włączyła się również lubelska galeria Vivo!. Pojemnik na nakrętki znajdziecie na poziomie -1 przy wejściu z parkingu.

Fundusze ze sprzedaży korków będą przeznaczone na Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Nakrętki można oddawać w godzinach otwarcia galerii, czyli od godziny 9 do 21, od poniedziałku do piątku, a także w sobotę od godziny 9 do 20.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments