Gorąca krew Beaty Kozidrak. Książka i nowy singiel na urodziny (wideo)

0
371

4 maja Beata Kozidrak świętuje urodziny. Z tej okazji artystka przygotowała dla swoich fanów niespodziankę, bo do sklepów trafiła jej najnowsza książka „Beata. Gorąca krew”. Natomiast (3 maja) premierę miał również nowy singiel liderki Bajmu „Gambit”.

“Jestem tak bardzo szczęśliwa, że w swoje urodziny mogę dać Wam to nad czym pracowałam przez ostatni rok i włożyłam dużo serca. Dziś do sklepów trafiła moja książka. Bardzo osobista” – napisała Beata Kozidrak na swoim profilu na Facebooku.

„Beata. Gorąca krew” to opowieść dziewczyny z lubelskiego Starego Miasta, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” – i ich ukryte znaczenia. Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki – ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy.

To również książka o przemianie, z dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska. Beata odważnie odsłania też prywatne życie – pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu.

– Premierę ma również mój nowy singiel Gambit i teledysk, który ma głęboki przekaz. Czekam na Wasze reakcje. To są dla mnie wyjątkowe urodziny! – napisała w mediach społecznościowych wokalistka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments