Gwiazda flamenco wystąpi w Lublinie. Koncert w Filharmonii Lubelskiej

0
578

Pastora Galvan odwiedzi Lublin. Na scenie Filharmonii Lubelskiej wystąpi w poniedziałek (23 września). Początek wydarzenia o godzinie 19.

Pastora Galvan jest światowej sławy awangardową tancerką flamenco. Przyjedzie do Polski, a swoją trasę rozpocznie w Warszawie w sobotę (21 września) w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Dwa dni później zobaczymy ją w Lublinie.

Już jako 15-latka odbywała swoje pierwsze tournee po USA i Francji, gdzie tańczyła jako solistka. Podczas studiów tańca hiszpańskiego w Sewilli brała udział jako profesjonalna tancerka w wielu projektach. Pastora triumfuje w najlepszych teatrach na świecie, między innymi w Japonii, krajach Bliskiego Wschodu, na Kubie.

Artystka zaprezentuje pokaz tańca nowatorskim stylu. Galvan słynie z oryginalności i kreatywności, ale nie chce tracić swoich korzeni. Dlatego w tańcu stara się połączyć tradycyjne flamenco z nowoczesnym. Podczas wydarzenia zatańczy w sukni z trenem i z chustą. Bilety na koncert możecie nabyć w cenie 120, 100, 80 złotych.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Po Innej Stronie Mocy.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments