High Life. Wokalistka Agnieszka Wiechnik wraca z nowym utworem

0
529

High Life to tytuł nowego utworu lubelskiej wokalistki Agnieszki Wiechnik. Właśnie odbyła się jego premiera. – To mój prezent urodzinowy – podkreśla artystka.

– Piosenka jest w stylu funky disco, czyli jest w niej nawiązanie do lat 70. i 80. Wtedy właśnie taka muza królowała na parkiecie. Zależało mi też na tym, żeby była ona bardzo taneczna, żeby poruszyć trochę publicznością i żeby nogi same rwały się do tańca – podkreśla Agnieszka Wiechnik.

Utwór powstał przy współpracy z producentem MAVOOI i Marcinem Szwajcerem. – Marcin jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszym mikserem w Polsce. Teledysk kręcił Rafał Pop i powstał on trochę w Janowskim Ośrodku Kultury, a trochę w jednym z barów w Janowie Lubelskim – wspomina. – Fajnie się bawiłyśmy podczas kręcenia klipu, a wzięły w nim udział moje wokalistki. Zapytałam swoich dziewczyn, czy chciałyby wziąć udział w teledysku i się trochę ze mną pobawić, a one chętnie się zgodziły – dodaje.

Tradycyjnie, Agnieszce towarzyszył jej najwierniejszy przyjaciel, Maniek. – Nie obyło się bez niego! (śmiech). Maniek gra tam jedną z głównych ról. Nawet asystował barmanowi. Ta piosenka to mój prezent urodzinowy. Dla mnie i dla fanów – wyjaśnia.

Jak podkreśla artystka piosenka ta to jedna wielka impreza. – Tak też bawiliśmy się podczas kręcenia klipu, bo to były takie moje urodziny przed urodzinami (śmiech). Mam nadzieję, że ta piosenka będzie chętnie odtwarzana – dodaje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments