Przed nami kolejny niełatwy rok. Moc wyzwań na każdym kroku sprawi, że część z nas postawi na rozwój, inni na wyciszenie. Sprawdźcie, co Was czeka w 2021 roku.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

To dla ciebie rok rozwoju. Znajdziesz w swoim życiu wiele czasu na sprawy wykraczające poza twoją pracę zawodową, życie rodzinne czy miłość. Choć będziesz dogadywał się ze wszystkimi z otoczenia, wszelki sprawy i trudności rozwiążesz samotnie. W miłości mogą pojawić się problemy. Nie znajdziesz czasu ani ochoty na podsycanie płomieniami swojej miłości.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Czeka cię szczęśliwy rok. Nie zmarnuj pojawiających się możliwości rozwoju osobistego. Będą to dla ciebie ciekawe wyzwania. Masz szansę na stworzenie czegoś nowego i naprawdę wyjątkowego. W 2021 roku postaw sobie ambitne cele. Pamiętaj o pilnowaniu swojej równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. W tym roku nie będziesz narzekać na swoje życie miłosne. Nauczysz się pozytywnego wyrażania uczuć i wyjaśniania nieporozumień.

 

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Miłość i przyjaźń – w tym roku rozwiniesz swoje relacje z otoczeniem. Skup się w tym roku na właściwej strategii rozwoju, by odnieść wiele sukcesów. Może się jednak okazać, że bez innych ludzi twoje plany nie wypalą. W tym roku niemal wszystko zależy od ludzi dookoła ciebie. Współpracuj z nimi, a odniesiesz sukces. W pojedynkę nie osiągniesz zbyt wiele. W 2021 roku będziesz mieć drobne problemy nad panowaniem nad swoim temperamentem, a podsycanie ognia miłości okaże się niezwykle łatwe.

 

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

W roku 2021 postaw na realizowanie swoich marzeń. Będziesz obdarzony w tym roku wielką siłą i odwagą, które przydadzą ci się przy pokonywaniu przeszkód. Ten rok będzie dla ciebie rozchwiany; z jednej strony czekają cię okresy ciężkiej pracy, z drugiej łatwych osiągnięć. Warto jednak to przetrwać, bo nagroda będzie satysfakcjonująca. Miłość dla ciebie to długoterminowa inwestycja, w twoim życiu nie ma dużych szans na przelotny romans.

 

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

2021 rok pozwoli ci na udowodnienie swojej inteligencji. Jednak będzie to rok różnic, które będą pojawiały się między tobą, a najbliższym otoczeniem. Warto pamiętać o jednym: to, co naprawdę cenne w życiu, nigdy nie przychodzi łatwo. Nie bój się w tym roku ciężkiej pracy, z którą będzie wiązało się wiele uciążliwych obowiązków. Nie pozwól sobie na wątpliwości w godzinie próby.

 

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

To będzie dla ciebie przebojowy rok. Uda ci się przezwyciężyć kilka dotychczasowych problemów, więc większość czasu nad twoją głową będzie świecić słońce. Rozwijaj się i ucz nowych rzeczy. To będzie świetny czas na rozwijanie skrzydeł. W 2021 roku naucz się cieszyć każdą chwilą. W miłości popełnisz wiele błędów, ale ogólnie wszystko będzie układało się dobrze. Zapanuj nad swoimi emocjami, przeprosiny mogą nie wystarczyć.

 

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

To będzie rok rozwijania twoich talentów i wielkich sukcesów. Nie licz jednak na wsparcie od każdej napotkanej osoby. Wprowadzisz kilka zmian w swoim życiu i załatwisz zaległe sprawy z przeszłości. Wszystko będzie miało dla Ciebie pozytywny finał. Nauczysz się też nowych rzeczy. W twoim życiu nie zabraknie miłości. Rok 2021 będzie wypełniony romantycznymi uniesieniami i przygodami, na które wcześniej byś się nie doważył. W efekcie staniesz się znacznie czulszym i uważniejszym partnerem. Dobra rada dla Lwów z drugiej dekady znaku: Milczenie bywa złotem.

 

Panna (23 sierpnia – 22 września)

W roku 2021 poświęcisz więcej uwagi sprawom duchowym. Pomożesz wielu ludziom dookoła siebie. Zachowaj jednak ostrożność, niektóre osoby z twojego otoczenia mają odmienne plany co do twoich działań. Może dojść tym samym do różnych konfliktów. Ostatecznie wszystkie Twoje działania przekujesz je na sukcesy, udowodnisz że na tobie zawsze można polegać. Dzięki temu w 2021 roku będziesz się rozwijać zawodowo, co w kolejnych latach pozwoli spełnić ci twoje marzenia. Twoja druga połówka może nie zaakceptować wszystkich z twoich pomysłów, ale na szczęście sobie poradzisz. Zapragniesz jednak nawiązać głębszą duchową więź z wybrankiem i to z pozytywnym skutkiem.

 

Waga (23 września – 22 października)

Czeka cię rok zmian. Porzucisz swoje dotychczasowe nawyki, a ekscytujące przygody przestaną być najważniejsze. W tym roku będziesz cenić sobie spokój i ciszę. Twoje marzenia zaczną nabierać kształtu, a życie stanie się łatwiejsze. Jeśli zmienisz tempo swojego życia możesz liczyć na poprawę w sferze miłosnej. To na pewno nie będzie nudny rok, czekają cię ekscytujące spotkania, podróże i zdarzenia w życiu, które sprawią, że uwierzysz, iż jesteś w czepku urodzony.

 

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Czeka cię ciężka praca, w której musisz wykazać dużo cierpliwości i zaangażowania. Jeśli poważnie potraktujesz swoje obowiązki, możesz liczyć na ogromną satysfakcję. To będzie dobry rok na umocnienie swojej pozycji i budowanie stabilnej przyszłości. Największe sukcesy przyjdą w kolejnych latach, pod warunkiem, że w 2021 roku stworzysz solidne fundamenty pod dalsze działania.

 

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

To będzie dla ciebie początek nowego życia. Wprowadzisz w nie wiele zmian. Twoi bliscy zaczną się zastanawiać czy przypadkiem ktoś nie podstawił jakiegoś sobowtóra. Najprawdopodobniej twoje plany spełnią się bez żadnych przeszkód. W miłości nie zawiedź zaufania bliskiej osoby, bo mogą cię czekać perturbacje. W 2021 roku będziesz chciał spróbować w miłości nowych rzeczy, niestety może to nie odnieść pozytywnych skutków.

 

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Ujrzysz w tym roku coś wyjątkowego, co dokona w twoim umyśle rewolucyjną przemianę. Ogromna praca, którą wykonasz, przyniesie ci niesamowite rezultaty. Wielu będzie ci zazdrościć osiągnięć, które będziesz miał na swoim koncie. Z tą zazdrością zmierzysz się niejednokrotnie. Nie martw się. We wszystkim będą wspierać cię najbliżsi. Znajdziesz w tym roku równowagę między życiem miłosnym, a zawodowym, a miłość będziesz okazywać z pasją.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments