Tematyczne gry miejskie na terenie Lublina cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W tym roku rozpoczęła się I edycja cyklu Lubelskiej Ligi Gier Miejskich, podczas której możemy uczestniczyć w 4 tematycznych grach, rozwiązywać zagadki i odpowiadać na pytania związane z najważniejszymi wydarzeniami w naszym mieście. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Przed nami ostatnia już z tegorocznego cyklu gra miejska, w której będziemy rywalizować „na sportowo”. Tematem zbliżającej się gry będzie „Lublin na sportowo”, czyli co wiecie o Maratonie Lubelskim.

Rozgrywka rozpocznie się w sobotę (12 października) o godzinie 14 w Aqua Lublin. Jeżeli to pierwsza gra, w której bierzecie udział, to organizatorzy zapraszają o godz. 13:50 na prezentację zasad. Czas na pokonanie trasy to 2 godziny.

Trasę możecie pokonać pieszo, rowerem i komunikacją miejską. Uczestnikom na czas gry przysługują bezpłatne przejazdy komunikacją miejską po okazaniu identyfikatora otrzymanego w biurze gry.

Czeka na was 6 stacji z zagadkami sportowymi i zadaniami fizycznymi. Ubierzcie się w strój sportowy, bo organizatorzy przyznają nagrodę dla najlepiej przebranej drużyny.

Zapisy trwają na: https://docs.google.com/forms/d/1XOoeatjtpPFLULz268MDJYl5OVZjAMxIzB54ehs3neo/edit

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments