W tym roku znani lublinianie będą spędzać wakacje przede wszystkim pracując. Niektórzy wybiorą jednak wycieczkę po zamkach czy słoneczną Italię. Sprawdźcie, jakie plany mają artyści na nadchodzące letnie miesiące.

Agnieszka Wiechnik

wokalistka, instruktorka śpiewu 

Wakacje spędzę śpiewająco (śmiech). W końcu wracają koncerty, których nie mogę się już doczekać. Szykuje się też kilka premier muzycznych zarówno moich, jak i moich podopiecznych.

Magdalena Welc 

wokalistka

Aktualnie kończę sesję na uczelni, więc na razie skupiam się jeszcze na egzaminach i nauce. W wakacje planuje przede wszystkim dużo pracy w studiu nad nowym materiałem. Mam nadzieję, że pojawi się coraz więcej koncertów, i że będę mogła w końcu spotkać się z publicznością i razem z nimi cieszyć się muzyką (śmiech). Kilka dni temu wydałam razem z Mariuszem Ostańskim kolejny singiel “Wystarczy jeden uśmiech”, który jest bardzo energiczny. Wnosi mnóstwo pozytywnej energii, jest idealny na lato i wakacyjne koncerty. Oczywiście mam w planach trochę czasu dla siebie i moich bliskich, bo w końcu jakiś odpoczynek i krótki urlop się przyda.

Ala Tarcz i Ola Tracz

wokalistki

W wakacje planujemy odpocząć, a także poświęcić ten czas muzyce. W lipcu w planach mamy wyjazd na trzydniowe warsztaty wokalne, żeby rozwijać swoje umiejętności oraz na trzydniowy Vokalny Obóz Przetrwania, na którym oprócz rozwijania pasji jaką jest muzyka będzie można odpocząć i spędzić miło czas na łonie natury w gronie znajomych. W sierpniu mamy nadzieję na rodzinny, wakacyjny wyjazd.

Max Czornyj

pisarz kryminałów

Moje plany na wakacje to przede wszystkim praca. Tradycyjnie też planuję wyjazd do Włoch na miesiąc lub dwa. Można tam również świetnie popracować i delektować się muzyką, kulturą i pysznym jedzeniem!

Piotr Selim

wokalista i pianista 

Jak każdego roku wybieram się nad piękne i zimne polskie morze. Będę spacerował i słuchał wyłącznie szumu fal. To krótki wypad i przerwa w pracy nad nową płytą.

Jan Kondrak

wokalista i gitarzysta

Moje wakacje będą pracowite. O ile zdrowie pozwoli rozwiozę swoją książkę i najnowszą płytę po kraju, bo wreszcie jest to możliwe. Koncerty są zaplanowane głównie w górach. Od Krakowa po Ustrzyki Górne., przez Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój. Będą odwiedzimy w głównych miastach Polski: Warszawa, Łódź, a w Gdańsku nagram kolejną płytę autorską do spółki z Adamem Szabatem, twórcą Teatru Piosenki Młyn.

Monika Kowalczyk

wokalistka

Dzięki temu, że lato staje się czasem powrotu do względnej normalności, szykuje się kilka wydarzeń muzycznych, w których będę miała radość uczestniczyć. Będą to zarówno autorskie koncerty, jak i całkiem nowe projekty z innymi muzykami. Poza tym nie planuję wyjazdów wakacyjnych oprócz krótkiej objazdowej wycieczki po zamkach polskich z moją siostrą. Obie uwielbiamy takie klimaty. Marzy mi się wciąż Rzym, ale czas pokaże co z tego wyniknie.

Jarosław Koziara

artysta plastyk

Wakacje będę spędzał dość pracowicie. Jestem kuratorem jednego z festiwali, więc będę przy nim pracował. Potem będę robił warsztaty scenograficzne podczas Festiwalu FAMA (Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej – przyp.red.) w Świnoujściu. Będzie bardzo twórczo i pracowicie.

Katarzyna Góras

wokalistka, finalistka The Voice of Poland

Najbliższe wakacje będę spędzać bardzo aktywnie. Na nowo rozkwita we mnie wiele projektów muzycznych, których jestem częścią, między innymi Tribute To Wodecki. Poczynania muzyczne będę łączyć z pracą w szpitalu. Myślę, że będzie ciekawie.

Tomasz Momot

kompozytor, pianista

Wakacje będę spędzał bardzo pracowicie, bo będę przygotowywał muzykę i orkiestrę do koncertów. To moje oczko w głowie! (śmiech) Mam nadzieję, że studenci będą mieli możliwość spotkać się razem i wspólnie zagrać.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments