Organizacja ostatniego dnia „wolności” Panny Młodej może być nie lada wyzwaniem dla jej świadkowej lub druhny. Przygotowaliśmy jednak kilka propozycji na ciekawe spędzenie wieczoru panieńskiego. Pośród nich na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Początek zabawy

Idealnym rozpoczęciem wieczoru panieńskiego może być przejazd limuzyną na miasto, wewnątrz której będzie na Was czekać dobra muzyka, a często też alkohol, napoje i przekąski w cenie wynajmu pojazdu.

Jeśli jednak Panna Młoda nie gustuje w tak ekstrawaganckich rozwiązaniach możecie, zamiast tego zarezerwować wspólny przejazd party busem. Ta niecodzienna atrakcja spodoba się fance pojazdów z duszą. W Lublinie do wyboru macie jazdę autem, którego design nawiązuje do stylu lat 70. oraz przejazd busem utrzymanym wizualnie w londyńskim klimacie. Ponadto zostanie Wam udostępniony sprzęt HiFi i nagłośnienie.

Sesja z fotografem

Idealnym pomysłem na uwiecznienie waszych wspólnych chwil jest sesja panieńska u jednego z lubelskich fotografów. Możecie postawić na fotografie w plenerze lub w studiu fotograficznym. To znakomity wstęp do dalszej zabawy, która czeka Was w dalszej części dnia.

Zależnie od waszych upodobań sesja może być tematyczna np. w klimacie lat 20., a do zdjęć możecie wykorzystać różne niecodzienne rekwizyty. Czasami też w ramach oferty fotografa do sesji przygotuje was wizażystka i stylistka.

Wspólna lekcja tańca

Jeśli uczestniczki wieczoru panieńskiego na co dzień lubią spędzać czas aktywnie, to na pewno spodoba im się pomysł grupowej lekcji tańca. W Lublinie istnieje wiele szkół tanecznych, gdzie można znaleźć specjalne oferty wieczorów panieńskich. Do wyboru macie między innymi treningi tańców latynoskich np. Latino Solo, Salsa, Bachata, lekcje układu tanecznego Sexy Dance na krzesłach i Burleskę, a także warsztaty z Pole Dance.

Zajęcia taneczne w wieczór panieński zazwyczaj trwają od 1 do 2 godzin, a tańca nauczycie się pod okiem doświadczonych instruktorek lub instruktorów. Uczestniczki warsztatów będą lepiej prezentować swoją kobiecość, zwiększą swoją pewność siebie, a przede wszystkim czeka je świetna zabawa.

Wieczór relaksu

Popularnym sposobem na spędzenie wieczoru panieńskiego jest kilkugodzinna wizyta w SPA gdzie Panna Młoda i jej przyjaciółki mogą poddać się całkowitemu odprężeniu. Wszystko dzięki dopasowanym na tę okazję pakietom usług. Panie mogą więc skorzystać z masaży, suchej sauny, łaźni parowej i jacuzzi oraz przejść zabiegi relaksacyjne upiększające ciało
i twarz.

Często w cenie takich atrakcji klientkom zapewniane są także napoje, trunki i poczęstunek, a rytuały pielęgnacyjne odbywają się wśród zapalonych świec i przy kojących dźwiękach, co stanowi ucztę dla duszy i ciała.

Ekstremalna przygoda

Warto sprawić by ostatni wieczór „wolności” był pełen emocji, a nic tak nie pobudza, jak wyzwolona adrenalina. Jeśli więc Panna Młoda lubi odrobinę ryzyka, warto wybrać dla niej niecodzienne atrakcje.

Pierwszym ciekawym pomysłem jest lot balonem który, choć jest bardzo kosztowny to jednak stanowi niezapomniane przeżycie. Podczas podniebnej podróży pod okiem doświadczonego pilota będziecie mogły między innymi podziwiać panoramę Lublina, Nałęczowa, Puław i Kazimierza Dolnego.

Taki lot trwa około 60 min. Balon startuje z lotniska w Radawcu lub z parku w Nałęczowie, a wycieczka zaczyna się przeważnie o świcie lub przed zachodem słońca, co potęguje piękne widoki. W środku balonu mogą natomiast przebywać nawet 6-osobowe grupy, a każda z uczestniczek na koniec lotu otrzyma pamiątkowy certyfikat i lampkę szampana.

Innym rodzajem rozrywki, która także zapewni Wam wiele wrażeń, są przejazdy gokartami. W Lublinie możecie jeździć po krytym torze kartingowym „Cartmax”. W trakcie wyścigu przetestujecie swoje umiejętności za kierownicą i dostarczycie sobie porządną dawkę wyścigowych emocji.

Bezpieczna rywalizacja

Wspólna rywalizacja wbrew pozorom pomoże Wam zacieśnić wasze więzi. Spróbujcie zatem gry drużynowej w laserowy lub tradycyjny paintball.

Klasyczny paintball odbywa się pod gołym niebem na terenie przygotowanej do tego celu areny gdzie umieszczone są przede wszystkim przeszkody, za którymi można się schować, by uniknąć rywalek. W trakcie gry zespołowej waszym celem będzie też trafianie w przeciwniczki kulkami z kolorową farbą. Rozgrywka może trwać aż do 90 minut.

Alternatywą dla tradycyjnej gry jest labirynt laserowy, podczas którego będziecie wyposażone w broń z laserem i wcielicie się w postacie z gier komputerowych. W ten sposób przeniesiecie się do wirtualnego świata odgrywanego na żywo. W trakcie zabawy trzeba unikać laserowych strzał przeciwniczek, które skupiają się na kamizelkach ze specjalnymi czujnikami, a tym samym same musicie trafiać w rywalki, używając replik broni.

Powrót do dawnych czasów

Jeśli pragniecie wyjechać poza miasto, możecie zaskoczyć Pannę Młodą nietypowym wieczorem panieńskim w stylu „My Słowianki” w wiosce tematycznej „Kraina Rumianku”. Ludowe atrakcje odbywają się w Hołownie w powiecie parczewskim jakieś 75 km od Lublina.

W tym miejscu będziecie mogły sprawdzić się w kilku ciekawych zadaniach i poznać dawne zwyczaje na wsi. Między innymi czeka Was: wyrabianie ciasta drożdżowego i pieczenie go w piecu chlebowym, ubijanie masła w maselnicy, wicie wianka według starej tradycji słowiańskiej, maglowanie maglownicą, prasowanie żelazkiem na węgiel oraz wykonywanie makijażu przy pomocy mąki, buraka i węgielka.

Jeśli przyszła Panna Młoda w ciągu dwóch godzin poradzi sobie z tymi i innymi czynnościami, otrzyma „Certyfikat dobrej żony” i czeka ją relaksujący masaż w wiejskim SPA. Taki wieczór kończy się wspólną zabawą i degustacją nalewek.

W „Krainie Rumianku” można też zamówić nocleg, zorganizować biesiadę z daniami regionalnymi czy potańcówkę w stodole i przy ognisku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments