To już druga koncertowa odsłona projektu „Jubileuszowy ro(c)k w sieci”, który jest okazją do spotkań Krzysztofa Cugowskiego z publicznością, wspomnień i zaprezentowania wybitnych dzieł polskiego rocka. W sobotę (22 sierpnia) możecie zobaczyć online wyjątkowy koncert artysty.

Okazja jest wyjątkowa. W 2020 roku wokalista świętuje podwójnie: 50-lecie pracy artystycznej oraz 70. urodziny. Z tej okazji wydał jubileuszowy album „50/70 Moje Najważniejsze” i rozpoczął trasę koncertową.

Świętować mu przyszło w czasie pandemii, więc tradycyjne spotkania ze słuchaczami postanowił zamienić na wirtualne. Projekt obejmuje nagranie i emisję online dwóch wyjątkowych koncertów Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, stanowiących podsumowanie 50-letniej działalności artysty na scenie. Na repertuar każdego z nich składają się specjalnie wyselekcjonowane utwory. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Pierwszy został wyemitowany w lipcu, drugi będzie udostępniony online 22 sierpnia o godzinie 20 na oficjalnym profilu artysty na YouTube (https://www.youtube.com/krzysztofcugowski_official).

Elementem projektu są także wywiady z wybitnymi muzykami, którzy towarzyszą wokaliście na scenie. Wszystkie rozmowy można już oglądać na profilu Krzysztofa Cugowskiego na portalu Facebook oraz na YouTube.

Efektem projektu będzie także produkcja filmu, na który złożą się najlepsze wykonania z obu występów, ubarwione dodatkowo ujęciami z backstagu (termin realizacji i udostępnienia – wrzesień). Film zostanie opublikowany w wersji z napisami na kanale YouTube artysty.

Fot. Materiały Artysty
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments