W karnawałowej potańcówce z Czarnymi Lwami z Przedmieścia możecie wziąć udział w sobotę (15 lutego) w Teatrze Osterwy. Początek wydarzenia o godzinie 18.

Wieczór rozpocznie spektakl „Ludzie Inteligentni”. Spektakl opowiada historię przyjaźni szóstki bohaterów, którą szokuje wiadomość o rozstaniu dwojga z nich. Niespodziewany obrót zdarzeń pociąga za sobą falę nieporozumień. Rozstanie przyjaciół rodzi bowiem spekulacje i komentarze, te zaś popychają bohaterów do rozliczenia z własną przeszłością i teraźniejszością. Podczas próby podsumowania dotychczasowego życia dochodzą do głosu urazy, kompleksy i fobie.

Potańcówka, która rozpocznie się po nim, będzie w stylu oldskul. Poprowadzi ją zespół Czarne Lwy z Przedmieścia. „Lwy” to lubelski zespół grający muzykę taneczną w rytmach dixie, swingu, latino, tanga i walca. Podstawowy skład zespołu to pięciu instrumentalistów. Muzycy używają wyłącznie akustycznych instrumentów, dzięki czemu uzyskują charakterystyczne brzmienie.

Bilety do nabycia w cenie 60 zł (bilet normalny) oraz 55 zł (bilet ulgowy). Istnieje wcześniejsza rezerwacja wejściówek pod numerem telefonu: (81) 532 44 36.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments