W piatek (8 czerwca) rusza Plenerowe Kino Perła. Projekcje zaplanowano od środy do niedzieli aż do końca sierpnia. Już po zmroku (ok godz. 21) w Browarze przy ul. Bernardyńskiej będzie czekać na widza wiele filmowych przygód i wygodne leżaczki. Wstęp wolny.

Na weekendowe otwarcie organizatorzy szykują dużo emocji. W piątek (8 czerwca) na ekranie obejrzymy „Zombie SS” w reżyserii Tomasza Wirkoli. Plenerowe kino podkręci klimat tej czarnej komedii.

Sobota minie nam pod znakiem polskiego dramatu Małgorzaty Szumowskiej: „Body/Ciało” – dramat, w którym nie zabraknie światopoglądowych rozterek.

W niedzielę filmowy weekend zamknie lekka relaksująca komedia „Złe mamuśki” John’a Lucas’a i Scoot’a Moore’a. Historia o przepracowanych i niedocenionych matkach, które tęsknią za upragnioną wolnością i amerykański humor naładują was pozytywną energią.

W czerwcu na ekranie pojawią się też takie filmy jak: Paterson (śr-13.06), Nie jestem twoim murzynem (czw-14.06), Musimy porozmawiać o Kevinie (pt-15.06), Kochanie, chyba cię zabiłem! (sb-16.06), Nice Guys. Równi goście (nd-17.06), Dalida. Skazana na miłość (śr-20.06), Aqurius (czw-21.06), Wrota do piekieł (pt-22.06), Fotograf (sb-23.06), Belgica (nd-24.06), Toni Erdmann (śr-27.06), Dumni i wściekli (czw-28.06), Pirania 3D (pt-29.06), Chrzest (sb-30.06).

Seanse w innych miastach

Planujecie wyjazd do innego miasta? Kino Perła również zagra w takich miastach jak: Warszawa, Zwierzyniec, Łódź, Kielce, Katowice, Opole i Wrocław.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments