Jesienią 2018 roku Lublin znowu stanie się muzyczną stolicą Polski. 7 września na Arenie Lublin odbędzie się koncert „POP arena”. Na scenie pojawią się prawdziwe gwiazdy znane na całym świecie.

Publiczność rozgrzeje grupa ALPHAVILLE – legenda rocka i synth-popu lat `80 i `90, która odniosła światowy sukces dzięki takim hitom, jak: „Big in Japan”, „Sounds Like a Melody”, „Dance with Me” czy „Forever Young”, uznawany za jeden z największych hitów w historii muzyki pop.

Gwiazdą wieczoru będzie ALVARO SOLER – hiszpański wokalista i autor piosenek. Od 2015 r. podbija szczyty list przebojów na całym świecie. Podczas koncertu w Lublinie usłyszymy jego najgorętsze hity, takie jak: „El mismo sol”, „Agosto”, „Sofia” oraz „La Cintura”. Artysta zapewne zagra również utwór “Libre”, nagrany który został nagrany w trzech wersjach językowych, także w wersji polsko-hiszpańskiej z Moniką Lewczuk.

Bilety na wydarzenie można kupić za pośrednictwem serwisu eventim, w salonach Empik oraz w sklepach Saturn i Media Markt. Ceny wejściówek wahają się od 49 zł do 349 zł.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments