W czwartek, 31 maja, na Placu Zamkowym odbędzie się 16. Koncert Chwały zatytułowany „Owocem Ducha jest miłość”. Start o godzinie 19.30.

W tym roku nie zabraknie klasycznych wykonań tradycyjnych pieśni i hymnów chwały, nowoczesnych interpretacji utworów w stylu gospel, a na scenie znakomitych polskich gwiazd.

Gwiazdami tegorocznej imprezy będzie rodzina Cugowskich: Krzysztof Cugowski, wieloletni frontman Budki Suflera, wystąpi wspólnie ze swoimi synami: Piotrem i Wojciechem.

Koncert Chwały rozpocznie się od występu grupy Good God, która zaprezentuje znane pieśni pielgrzymkowe oraz własne utwory z nowej płyty – wszystko w rytmach reggae. Na scenie pojawi się też 150 chórzystów, w tym stuosobowy Chór dla Jezusa. Stałym już punktem programu jest występ chóru Gospel Rain.

Koncert Chwały towarzyszy zainicjowanej przez Archidiecezję Lubelską akcji „Selfie dla życia”, w której każdy może wziąć udział. Wystarczy zrobić sobie selfie – samemu, z rodziną, znajomymi – i umieścić na Facebooku czy instagramie z dodanym hasztagiem #DziękujęŻeŻyję, a na specjalnie stworzony fundusz zostanie przekazany 1 zł. Pieniądze trafią na potrzeby Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie oraz dla dzieci niepełnosprawnych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments