Sanah, Kayah, Bitamina, a także Sokół i Rasmentalism – między innymi tych artystów usłyszymy w sierpniu w Lublinie. To jednak nie jedyni artyści, bo propozycji koncertowych będzie o wiele więcej. Sprawdźcie, na co warto się wybrać.

W pierwszy weekend sierpnia usłyszmy również Milo Ensemble i Wojciecha Waglewskiego. Artyści zagrają w piątek (6 sierpnia) o godzinie 19 w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego. Wydarzenie odbędzie się w ramach Lubliner Festivalu, który potrwa do niedzieli (8 sierpnia). Ostatniego dnia, na tej samej scenie odbędzie się koncert finałowy, podczas którego wystąpi Kayah i Transoriental Orchestra. Koncert rozpocznie się o godzinie 20. Na wydarzenia wstęp jest wolny. Bezpłatne wejściówki możecie odebrać w kasie Centrum Kultury w Lublinie.

Atrakcji nie zabraknie również w Browarze Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 w Lublinie. To właśnie tam w piątek (6 sierpnia) wystąpi Bitamina i Miętha. W niedzielę (8 sierpnia) sceną zawładnie Sanah znana z takich hitów jak „Szampan”, „Idź” czy „Ale jazz”. Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 20. Bilety możecie nabyć na stronie letniebrzmienia.pl i stronie eventim.pl od 79 zł. Każdy z uczestników wydarzenia jest zobowiązany do zachowywania bezpiecznego dystansu społecznego oraz zasłaniania ust i nosa do momentu zajęcia miejsca. Na teren imprezy nie wolno wnosić alkoholu, butelek z wodą, ostrych przedmiotów, jedzenia i parasolek ze szpiczastymi końcami.

W czwartek (12 sierpnia) w Wirydarzu Centrum Kultury wystąpi artysta pochodzący z Lublina – Skubas. Koncert rozpocznie się o godzinie 20. „Szklane miesiące” był pierwszym utworem zapowiadającym trzeci album artysty. Jego premiera koncertowa miała miejsce podczas Męskiego Grania 2019 w Warszawie przed ponad 15-tysięczną publicznością. Teraz najnowsze przeboje będzie mogła usłyszeć również lubelska publiczność. Bilety możecie nabyć w cenie 40 i 50 zł na stronie Centrum Kultury w Lublinie oraz w kasie instytucji.

Koncertowy będzie również ostatni weekend sierpnia. Od piątku (27 sierpnia) do niedzieli (29 sierpnia) mieszkańcy będą mogli wziąć udział w kolejnej edycji Chonabibe Festivalu, który ze względu na pandemię po raz pierwszy odbędzie się nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, a nie jak to dotychczas miało miejsce w Opolu Lubelskim. Na scenie wystąpi Sokół i PRO8L3M, OIO – trio Otsochodzi, Young Igi, Oki, Rasmentalism, Rosalie, Jarecki, Marie oraz gospodarze festiwalu zespół Chonabibe. Bilety i karnety na wydarzenie możecie nabyć na stronie festiwalu. Bilety możecie nabyć w cenie od 199 zł na stronie Chonabibe Festiwalu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments