Trwa nasz konkurs na najsympatyczniejszą lubelską parę. Przechodzimy do głosowania. Od dziś do 31 grudnia 2019 roku możecie zagłosować na ulubioną parę i zdecydować, która z nich wygra organizację ślubu od EverForever oraz pozostałe dwie nagrody.

Na nasz konkurs wpłynęło wiele zgłoszeń. Wybraliśmy 15 par, na które już teraz można głosować. Z jednego urządzenia można oddać tylko jeden głos co 24 h. Głosowanie potrwa do 31 grudnia 2019 roku do północy. Ogłoszenie wyników nastąpi do 8 stycznia 2020 roku.

Para, która zdobędzie 1 miejsce wygra organizację (tj. usługi doradcze, pomoc merytoryczną) i koordynację ślubu oraz przyjęcia weselnego. Zdobywcy 2 miejsca otrzymają usługę koordynacji ślubu i przyjęcia weselnego. Para, która uplasuje się na 3 miejscu otrzyma możliwość konsultacji z wedding plannerką. Wszystkie usługi świadczone są przez firmę EverForever z Lublina, partnera konkursu (profesjonalna wedding plannerka).

Każda ze zwycięskich par zobowiązuje się do wykorzystania nagrody do końca sierpnia 2021 roku. Nagrody trafią do 3 par, które kolejno otrzymają najwięcej głosów w głosowaniu na portalu Lubelski.pl.

Partner konkursu

EverForever

OPISY PAR

1. Anita Szcześniak i Maciej Bartoszyk

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Dokładnie tak jest w naszym przypadku – ogień i woda, spontaniczność i rozwaga, pośpiech i zastanowienie. Te kontrasty najlepiej określają naszą codzienność, ale co do jednego jesteśmy zgodni. Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela. Jesteśmy zakochani i czekający na swój najważniejszy dzień.

2. Angelika Bojar i Mateusz Szymala

Na stacji paliw poznaliśmy się przypadkiem,

Oboje na siebie zerkając ukradkiem.

Ten dzień sprawił, że coś zaiskrzyło…

Spojrzenie i uśmiech nas połączyło!

Miłością ogromną siebie darzymy,

I stanąć przed ołtarzem marzymy.

By powiedzieć tak i stworzyć rodzinę,

Mieć dom, psa i małą dziecinę.

3. Aleksandra Próchnicka i Maciej Brodecki

Jesteśmy razem od 5 lat, z czego od ponad dwóch miesięcy cieszymy się z narzeczeństwa. Wspólnie kochamy nasze wspaniałe Tatry, dlatego są one naszym najczęstszym miejscem wypadowym. Maciek ma 21 lat i jest strażakiem w Państwowej Straży Pożarnej, a Ola za sobą 19 wiosen, uczy się wizażu i w następnym roku planuje pójść na studia. Za dwa lata chcemy wziąć ślub i zorganizować niezapomniane wesele. Konkurs jest dla nas szansą na uświetnienie naszej długo wyczekiwanej chwili zawarcia sakramentu małżeństwa.

4. Agnieszka Brzyska i Łukasz Skowron

Jesteśmy razem od 11 lat, niby długo, ale trzeba przyznać, że nie wiadomo, kiedy ten czas uciekł, ale.. Szczęśliwi czasu nie liczą 😉 Zaczęliśmy być parą w wieku 17 lat (jesteśmy w tym samym wieku), byliśmy przy sobie w najważniejszych momentach życia, osiemnastki, matura, studniówka, wesela znajomych i rodziny. Teraz przyszła pora na nasze. Kochamy podróżować, spotykać się z przyjaciółmi i dużo się śmiać. Potrafimy przegadać kilka godzin i wcale nam się to nie nudzi. Każde nas ma inne zainteresowania, ale towarzyszymy sobie w nich nawzajem.

5. Gabriela Haczyk i Paweł Pardyka

Jesteśmy ze sobą już 3 lata, ślub mamy zaplanowany na 30 maja 2020 roku. Poznaliśmy się przez internet, ale od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jesteśmy sobie pisani. Uwielbiamy wspólne podróże, dużo spacerujemy, chodzimy do kina. Jednym słowem lubimy aktywnie spędzać czas. W naszym związku nie ma czasu na nudę 🙂 Zaręczyny odbyły się w romantycznej atmosferze przy zachodzie słońca na plaży.

6. Karolina Klimiuk i Mateusz Grabowski

Ciężko opisać swój związek w kilku zdaniach, zwłaszcza kiedy jest tak nieprzewidywalny jak nasz. To co tworzymy we dwoje to coś magicznego, a zarazem dziwnego i czasem niezrozumiałego dla reszty. Nasza miłość jest burzliwa, w jednej chwili świeci słońce, a za chwilę pada deszcz i wieje wiatr. Tworzymy jedność, ale nie jak dwie „połówki jabłka”. Jesteśmy jak dwie skrajności, jak ogień i woda, czerń i biel, jak plus i minus… I choć tak bardzo się różnimy, to jedno bez drugiego nie może istnieć.

7. Ewa Łebkowska i Rafał Pielak

„Zaczęło się tak niewinnie,

A nasza miłość już od dwóch lat kwitnie.

Początek zbyt dobrze nie wróżył,

Lecz naszej przyszłości się zasłużył.

Znajomość rozpoczęta na weselu,

Poprzez zaręczyny, mknie do celu.

Chcemy jak najszybciej prosić gości,

Na uroczyste zwieńczenie tej miłości.”

8. Ewelina Michalska i Jakub Pielaszkiewicz

Mieszkamy w Kraśniku w woj. lubelskim. Jest to nasze miasto rodzinne. Od 5 lat jesteśmy w związku. 3 marca 2017 roku zaręczyliśmy się. Dwa lata temu urodziła nam się córka Kalinka. Chcielibyśmy sformalizować związek 17 października 2020 roku. Dziś są urodziny mojego narzeczonego. Wygrana byłaby super prezentem 🙂 – napisała do nas Ewelina.

9. Ewelina Mitura i Łukasz Szymczyk

Na zdjęciu siebie przedstawiamy,

Jak miłość do siebie w pełni wyrażamy

Wspólne spacery, uśmiechy, rozmowy,

Zaczynamy w życiu etap nowy

Na co dzień bardzo o siebie dbamy

I dzięki temu się uzupełniamy

Nasze zdjęcie przesyłamy

I serdecznie pozdrawiamy 🙂

10. Elżbieta Nowakowska i Łukasz Sykut

Kim jesteśmy? Ludźmi , którzy kochają zwierzęta – mamy przygarnięte 3 koty, rybki w akwarium, uratowane przed śmiercią 3 chomiki. Jesteśmy ogniem i wodą … Jednoznacznie nie da się stwierdzić, które to które, ponieważ zależnie od sytuacji zamieniamy się żywiołami. Byliśmy kiedyś znajomymi, kumplami na imprezy, później przyjaciółmi … aż w końcu po paru dobrych latach narzeczonymi, którzy żyć bez siebie już nie potrafią i tak jak mocno się kochają, tak też się kłócą, a później godzą. Długo trwało zanim zorientowaliśmy się, że to właśnie „to ta połówka”, ale jak się to mówi „Dojrzałe wino smakuje najlepiej”.

11. Aleksandra Płaza i Kamil Tylus

Jesteśmy razem ponad 6 lat, chociaż mamy ich dopiero po 22. Początkowe nieśmiałe rozmowy w gimnazjum, pierwsze sprzeczki w okresie liceum i związek na odległość podczas studiowania w innych miastach przerodziły się w przyjacielską i trwałą więź. Różnimy się od siebie – inne zainteresowania, przyzwyczajenia i cechy osobowości, a jednak dla szczęścia tego drugiego potrafimy schować dumę do kieszeni i iść na ustępstwa. Jako świeżo zaręczona para, próbujemy odnaleźć się w chaosie weselnych przygotowań. Pragniemy zapewnić naszym Gościom miły wieczór i dobrą zabawę, a Rodzicom, którzy są naszym największym wsparciem, podziękować w ten sposób za miłość.

12. Katarzyna Rolak i Dawid Sposób

Jesteśmy przesympatyczną parą, która w końcu planuje wziąć ślub. Decyzja zapadła po 7 latach bycia w związku. Bardzo się kochamy, uwielbiamy zwariowane pomysły. Wspólnie podróżujemy, odkrywamy ciekawe miejsca. Mamy prześliczna córeczkę Anastazję, która na pewno by chciała, aby rodziców ślub oraz wesele było wyjątkowe i utkwiło każdemu w pamięci na bardzo długo.

13. Weronika Skarżycka i Kamil Kędziora

Mieszkamy w powiecie opolskim w województwie lubelskim (Poniatowa i Ratoszyn Drugi). Jesteśmy parą od 6 lat. Poznaliśmy się na Facebooku. Już po pierwszej naszej rozmowie zaiskrzyło. Od początku czuliśmy jakbyśmy znali się całe życie, mieliśmy wiele wspólnych tematów do rozmów, wielokrotnie nie musieliśmy nic do siebie mówić, by wiedzieć o co chodzi. Spotkaliśmy się 14 lutego 2014 roku na mszy św. walentynkowej i tak wspólnie kroczymy jedną drogą. 1 września 2019 roku doszło do zaręczyn na pielgrzymce do Matki Bożej Kębelskiej. Nie ukrywamy, że wiążemy nasze życie z wiarą, która umacnia nas i nasz związek szczególnie w trudnych sytuacjach, które również mają miejsce. Jesteśmy dla siebie ogromnym wsparciem. W wolnej chwili uwielbiamy jeździć na łyżwach, tańczyć, słuchać muzyki, podróżować i zwiedzać różne zakątki. Zajmujemy się również organizacją zbiórek dla potrzebujących osób, szczególnie onkologicznie chorym dzieciakom z Lublina. Nie wyobrażamy sobie życia bez siebie. Ślub planujemy na 14 sierpnia 2021 roku.

14. Natalia Walczak i Dariusz Górny

Nasza przygoda zaczęła się 9 lat temu, trochę niepozornie i z nutką szaleństwa. Darek słuchał punkrocka, ja uważałam się za niepoprawną romantyczkę. Co więcej to nie tylko jego niebieskie oczy powodowały u mnie motyle w brzuchu, ale jego zdolności kulinarne, którymi zaskakuje mnie do dziś. Uwielbiam jego dobre serce i szczery uśmiech. Zaręczyliśmy się w piękny październikowy wieczór rok temu. Obecnie z coraz większą niecierpliwością czekamy na nasz wyjątkowy dzień.

15. Karolina Radzikowska i Łukasz Więsek

Wesele mamy zaplanowane 14 listopada 2020 roku. Nasza historia jest dość nadzwyczajna i rzadko spotykana. Mimo że spotkaliśmy się na dyskotece, to mój przyszły narzeczony zobaczył mnie kiedyś na zdjęciu, spodobałam mu się, lecz nie napisał do mnie, ponieważ mój kolega dodał nasze zdjęcie na moje urodziny, więc pomyślał sobie, że pewnie jesteśmy parą. Pewnego razu na dyskotece w pewnej chwili podszedł Łukasz i zaprosił do tańca. Przetańczyliśmy całą noc i do dzisiaj jesteśmy szczęśliwą parą, która za rok już będzie małżeństwem.

GŁOSOWANIE

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments