Dzień dziecka już 1 czerwca. Z tej okazji zapraszamy najmłodszych mieszkańców Lublina do wspólnej zabawy. Przygotowaliśmy dla przedszkolaków konkurs plastyczny „Lubelski dzień dziecka. Namaluj swojego pluszowego przyjaciela”, w którym do wygrania są ręcznie wykonane pluszaki.

Wystarczy, że Wasze dziecko narysuje swojego wymarzonego pluszowego przyjaciela: kotka, pieska, misia, zajączka, owieczkę, pandę, a może krecika lub jeża? Wyobraźnia nie ma granic. Do wygrania są ręcznie robione pluszaki, które będą wzorowane na tych z rysunków. Postanowiliśmy nagrodzić 3 najlepsze, najbardziej kreatywne prace. Ich autorzy otrzymają pluszaki.

Konkurs jest przeznaczony dla przedszkolaków z Lublina w wieku 3-6 lat. Praca może być wykonana dowolną techniką: kredkami, farbami, pastelami, lub ołówkiem. Pamiętajcie, żeby rysunek był kolorowy, ponieważ misiek będzie wykonany na wzór tego z rysunku.

Pluszaki, które można wygrać w konkursie będą zrobione z włóczki Himalaya Dolphin Babe. Zabawki wypełnione są kulkami silikonowymi, bezpiecznymi dla dzieci, a wszystkie elementy (oczka i dodatki) są tzw. „bezpiecznymi oczkami”, które są zaokrąglone i nie stwarzają zagrożenia w szczególności dla małych dzieci. Zabawkę można prać w pralce automatycznej w 30 stopniach.

Konkurs potrwa do 17 maja. Na rysunki waszych dzieci, wraz z formularzem zgłoszeniowym (do pobrania niżej) czekamy w naszej siedzibie przy Al. Racławickich 8/30. Możecie wysyłać również rysunki pocztą pod adres Al. Racławickie 8/30, 20-037 Lublin (koniecznie z dopiskiem “konkurs plastyczny”).

Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie naszego portalu Lubelski.pl 20 maja. Przed 1 czerwca zwycięzcy otrzymają swoje wymarzone pluszaki.

Jeśli masz pytania w sprawie konkursu – napisz pod adres: aleksandra@lubelski.pl

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne w siedzibie naszej redakcji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments