Konkurs Wokalny im. Antoniny Campi. Koncert finałowy w CSK

0
374

W sobotę (12 września) o godzinie 18 w sali operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się kolejny już koncert finałowy Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Antoniny Campi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.

Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów, który stworzyli Eva Me Vesin i Mateusz Wiśniewski, odbył się po raz pierwszy w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w 2017 roku. Antonina Campi Opera Masterclass 2020 to już szósta odsłona serii wydarzeń, które realizują osadzoną w szerokim kontekście międzynarodowym autorską koncepcję artystyczno-edukacyjną.

Do tegorocznej edycji projektu zaproszeni zostali artyści-pedagodzy: Mariusza Kwietnia, Katarzynę Trylnik, Justynę Skoczek, Marcina Kozieła i Tomasza Pawłowskiego. Pracowali oni z młodymi wokalistami i uczniami szkół muzycznych, a efektem tego będzie koncert galowy w Sali Operowej CSK.

Kursy mistrzowskie Antonina Campi Opera Masterclass 2020, to okazja do kompleksowego przygotowania partii operowych, zarówno w warstwie wokalnej, scenicznej oraz interpretacyjnej. Wydarzenie daje młodym i ambitnym solistom z Polski i całego świata, okazje do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Bezpłatne wejściówki możecie odebrać w kasie CSK.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments