Podczas piątkowej konferencji prasowej na KUL organizatorzy przedstawili informacje dotyczące nadchodzących Dni Kultury Studenckiej – KULturalia 2023.

Koncerty zostało zaplanowane na 26 i 27 maja, organizowane będą na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL. Podobnie jak zeszłoroczna edycja wstęp na wydarzenie będzie płatny.  W tym roku wydarzenie spełnia także rolę charytatywną – częściowy dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie. Bilety do nabycia na stronie: https://www.biletomat.pl/bilety/kulturalia-2023-13457/ 

Organizatorzy przewidzieli bilety jednodniowe oraz karnety. Za wejście na jeden dzień koncertów studenci zapłacą 25 zł, pozostali 40 zł. Karnet studencki kosztuje 40 zł, normalny 70 zł.

26 maja na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak oraz Happysad. Natomiast na sobotę 27 maja zaplanowano koncerty Natalii Szroeder oraz Anny Karwan. Zarówno w piątek, jak i sobotę otwarcie bramek zaplanowano na godzinę 18. Koncerty rozpoczną się o godzinie 19.

Program KULturaliowych Koncertów Muzycznych

26 maja 2023 (piątek), godz. 19:00

· Oficjalne otwarcie
· Koncert Sylwii Grzeszczak
· Koncert Happysad

27 maja 2023 (sobota), godz. 19:00

· Rozpoczęcie
· Koncert Ani Karwan
· Koncert Natalii Szroeder
· Oficjalne zakończenie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments