Już 1 czerwca startuje kolejna, piąta edycja cyklu „Poznaj Lublin z Przewodnikiem!/Explore Lublin with a Guide!”, w ramach którego mieszkańcy Lublina oraz turyści przybywający do naszego miasta mogą wybrać się na zwiedzanie wraz z przewodnikami zrzeszonymi w Lokalnej Organizacji Turystycznej Metropolia Lublin.

W harmonogramie spacerów znajdują się spacery w języku polskim oraz angielskim poświęcone m.in. najpopularniejszym zabytkom, legendom miejskim, Unii Lubelskiej, okresowi dwudziestolecia międzywojennego, a także utworom literackim poświęconym o Lublinie.

W czerwcu spacery w ramach cyklu „Poznaj Lublin z Przewodnikiem!” będą odbywać się w soboty, a podczas długiego weekendu – codziennie. Wyjątkiem jest też 3 czerwca, czyli Noc Kultury – tego dnia spacery odbędą się dwukrotnie – o 13.00 i 21.00.

W lipcu i sierpniu na spacer można będzie wybrać się aż 3 razy w tygodniu – w każdy czwartek, sobotę i niedzielę. Wyjątkiem są długie weekendy oraz festiwale: Wschód Kultury – Inne Brzmienia, Carnaval Sztukmistrzów, oraz re:Tradycja – podczas tych wydarzeń spacery będą odbywać się codziennie.

Wszystkie spacery startują z Centrum Inspiracji Turystycznej na Jezuickiej 1/3. Pełny harmonogram spacerów, informacje o biletach i inne informacje dotyczące programu znajdziecie Państwo w załączniku, a także na stronie internetowej https://przewodnik.lublininfo.com/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments