Tytani Lublin stworzyli wyjątkowy kalendarz na 2021 rok. Prezentują w nim zdjęcia zawodników w klubowych strojach. Kupując noworoczny gadżet wspomożecie lubelski dom dziecka.

– Pomysł wszedł w życie w momencie kiedy dotarło do nas, że w tym roku nie zagramy corocznego meczu charytatywnego, który był już organizowany trzykrotnie. Postanowiliśmy więc to jakoś zrównoważyć, więc pomyśleliśmy o czymś oryginalnym – wyjaśnia Kamil Chrzan z Tytanów Lublin.

Wtedy powstał pomysł na kalendarz. – Robiły go już inne grupy sportowe. Co ciekawe, jedna z pań, która kupowała kalendarz powiedziała, że wygrał on w konkursie z kalendarzem australijskich strażaków. To jest bardzo miły akcent tego wydarzenia – wyjaśnia.

Tytani Lublin od lat są znani ze swojej działalności charytatywnej. – Chcieliśmy w tym szczególnym świątecznym okresie zrobić coś ekstra dla potrzebujących. Opiekujemy się Domem Dziecka im. Janusza Korczaka – cieszy się.

Tytani sprzedali już 40 kalendarzy. Wszystkich mają około 100. – Sprzedaż prowadzimy dopiero od dwóch tygodni, więc jesteśmy zadowoleni – dodaje. Kalendarz możecie kupić w cenie 50 zł. Połowa dochodu zostanie przeznaczona na Dom Dziecka. Aby go kupić należy zgłosić się do Tytanów Lublin poprzez Facebooka lub do 4Tactical przy ulicy Piłsudskiego 18, gdzie również możecie go nabyć. Kalendarze mogą zostać również wysłane pocztą.

– Wszyscy mają nas za amatorów i chcieliśmy pokazać, że niekoniecznie wyglądamy, jak amatorzy. Ta nasza dyscyplina wymaga jednak od nas przygotowania i to nie jest tak, że wchodzimy na boisko z ulicy, tylko to rok przygotowań do sezonu. Co mam nadzieję, widać po naszych sylwetkach – uśmiecha się Kamil Chrzan.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments