W sobotę (19 września) w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego wystąpi Kwiat Jabłoni. Przed zespołem młodych muzyków zobaczymy na scenie również lubelskiego artystę Łukasza Jemiołę. Początek wydarzenia o godzinie 19.

Koncert Kwiatu Jabłoni odbędzie się w ramach trasy „Pożegnanie z niemożliwym”. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie to rodzeństwo, które tworzy duet folkowo-popowy – Kwiat Jabłoni. Również z takim repertuarem przyjadą rozruszać lubelską publiczność.

Natomiast Łukasz Jemioła to pochodzący i mieszkający w Lublinie wokalista i gitarzysta. Specjalizuje się w piosenkach retro i nurcie americana.

Bilety możecie kupić jedynie online na stronie DDK Bronowice. W związku z ograniczeniami spowodowanymi epidemią, nie będzie możliwy zakupu biletów w kasie, dlatego sprzedaż jest prowadzona jedynie online. Bilety możecie nabyć w cenie 50 zł (I strefa, miejsca bliżej sceny) oraz w cenie 40 zł (II strefa, miejsca dalej od sceny). Dla osób, które posiadają Lubelską Kartę Miejską na wszystkie miejsca obowiązuje 5% zniżki.

W związku z koronawirusem każdy z uczestników ma obowiązek zasłaniania ust i nosa na terenie koncertu.

Kwiat Jabłoni – wywiad

Łukasz Jemioła – wywiad

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments