Artur Rojek, Ania Dąbrowska i Mrozu. Tych artystów zobaczymy w nadchodzący weekend w Lublinie (9-11 lipca) w Browarze Perła w ramach Letnich Brzmień. Sprawdźcie, jak można zdobyć bilety na wydarzenie.

Artur Rojek to polski muzyk, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Jest członkiem zespołu Myslovitz i Lenny Valentino, a także pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Off Festivalu. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV.

Ania Dąbrowska to pochodząca z Chełma polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Jest członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV. Zadebiutowała w 2004 albumem pt. Samotność po zmierzchu, który zdobył wysokie uznanie krytyki i publiczności.

Mrozu, to polski piosenkarz, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. W 2009 roku wydał debiutancki album studyjny pt. Miliony monet, a tytułowy singiel z płyty stał się ogólnopolskim przebojem. W 2010 uczestniczył w jedenastej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami. Również w 2010 wydał album pt. Vabank. W kolejnych latach wydał jeszcze trzy płyty: Rollercoaster (2014), Zew (2017) i Aura (2019).

Bilety na koncerty możecie nabyć na stronie eventim.pl w cenie od 89 zł.

Program

9 lipca – Artur Rojek, godz. 20:00

10 lipca – Ania Dąbrowska, godz. 20:00

11 lipca – Mrozu, godz. 20:00

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments