Martyna Beksiak ma 17 lat i uczy się w pierwszej klasie II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Zamoyskiego w Lublinie. I choć śpiewa od dziecka, profesjonalnie głos szlifuje od czterech lat. Na swoim koncie ma już wiele festiwali. Właśnie nagrała singiel, który promuje pod okiem wytwórni MyMusic.

Martyna Beksiak pochodzi ze Starościc koło Milejowa. Swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła w trzeciej klasie szkoły podstawowej. – Były to konkursy niewielkiego formatu, takie gminne i lokalne. Potem miałam różne pasje, próbowałam wielu rzeczy, ale w pierwszej gimnazjum powróciłam do śpiewania na dobre – śmieje się.

Od czerwca Martyna uczy się pod okiem wokalistki i trenerki wokalnej, Agnieszki Wiechnik. – Dzięki Agnieszce nawiązałam współpracę z wytwórnią i mogłam zaśpiewać piosenkę „ Ciebie Wołam”, czyli mój pierwszy debiutancki singiel – opowiada.

Singiel opowiada o miłości dwóch osób, na którą nie zgadzają się inni. – Mogą być to na przykład rodzice, którzy odciągają chłopaka od dziewczyny, czyli w tym przypadku mnie. W tej piosence są ważne przede wszystkim emocje, którymi się kieruję śpiewając tę piosenkę. – wyjaśnia nastolatka. – Tekst stworzyła Agnieszka, a Rafał Konieczny razem z nią, skomponował do tego melodię. Nagraliśmy dźwięk u Rafała w studio. – dodaje i zaznacza, że sama jest szczęśliwa w miłości, a piosenka jest jedynie historią.

Debiutancki singiel młodej wokalistki ma również swój teledysk. – Potem nakręciliśmy w Lublinie klip i zaangażowaliśmy do tego parę tancerzy tańca towarzyskiego z Janowa Lubelskiego. W nagranie teledysku był zaangażowany również Kacper, który zagrał rolę mojego chłopaka. – wspomina.

Kacper na co dzień pracuje w Akademickim Radiu Centrum i rolę w teledysku dostał dzięki internetowemu castingowi, który stworzyła Martyna. – W teledysku pełniłam funkcję anioła i wskazywałam chłopakowi co powinien zrobić i jaka droga jest właściwa i dlaczego, powinien wybrać mnie i posłuchać głosu serca – podkreśla.

Debiutancki singiel Martyny możemy usłyszeć również już w rozgłośniach radiowych. – Możemy go usłyszeć w radiu w Anglii i Radiu Lublin. Cały czas pracujemy nad tym, żeby przyjęło go jak najwięcej stacji – zaznacza wokalistka. – Obecnie pracuję nad coverami i nad innymi utworami autorskimi. Niedługo coś się ukaże! – śmieje się.

Martyna Beksiak nie ukrywa, że ma wiele marzeń. – Chciałabym wyjść na wielką scenę, zacząć śpiewać piosenkę tak, jak zrobiła to Agnieszka Chylińska na Woodstocku i żeby wszyscy znali jej tekst i czuli się doskonale. I żeby każdy przeżywał ten moment i śpiewał ze mną. To byłoby cudowne uczucie! – podsumowuje wokalistka.

Fot. Materiały Martyny Beksiak

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments