Lubdom 2020. Targi budowlane w Lublinie

0
809

Od piątku (2 października) do niedzieli (4 października) w Targach Lublin odbędzie się jubileuszowa, bo już 40. edycja targów Lubdom. W wydarzeniu możecie wziąć udział od godziny 12 do 18.

Targi Lubdom to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce. Udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 150 wystawców, którzy zaprezentują wysokiej jakości usługi i materiały.

Planujesz remont mieszkania, budowę domu, a może potrzebujesz inspiracji w nowej aranżacji swojego “M”? Szukasz nowinek w budownictwie i architekturze? Podczas imprezy będzie można porozmawiać z ekspertami na wszystkie tematy z dziedziny budownictwa.

Impreza towarzysząca

Wydarzeniem towarzyszącym będzie II Lubelski Kongres Designu i Architektury. Odbędzie się on w dniach 3 i 4 października. Kongres jest skierowany do projektantów, architektów, pasjonatów designu oraz wszystkich, którzy szukają inspiracji.

Gościem specjalnym kongresu będzie Tomasz Pągowski. Pągowski jest to projektant wnętrz, muzyk sceny klubowej, charyzmatyczny prowadzący program „Remont w 48h”, juror w programie “Bitwa o dom” w TVN, a także dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Spotkanie odbędzie się w sobotę (3 października).

Minioną edycję Targów Lubdom odwiedziło blisko 10 000 osób, zarówno profesjonalistów, jak i potencjalnych klientów.

Bilety możecie nabyć w cenie 10 zł (bilet ulgowy) oraz 15 zł (bilet normalny).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments