Lubelski zespół B6 zaprasza do wspólnego nagrania teledysku

0
368

Zespół B6 zaprasza do wspólnego nagrania teledysku do najnowszego singla, którego premiera będzie miała miejsce w drugiej połowie czerwca. Wystarczy wysyłać nagrania ze wspomnieniami z wakacji lub chwil wypoczynku.

– Planowaliśmy już dawno, żeby w okresie czerwcowym zrobić klip live i zaprosić dużo ludzi do nagrania, ale z powodu pandemii zmieniliśmy formę. Postanowiliśmy zrealizować to online – wyjaśnia Martyna Sabak, wokalistka zespołu B6. – Z filmików z prywatnego archiwum chcemy skleić obraz do piosenki i marzymy o tym, żeby na końcu zaśpiewał ogromny chór naszą końcową melodię tej piosenki – podkreśla.

Cały klip będzie składał się ze zmontowanych filmików od słuchaczy. Finałem utworu jest wspólne zaśpiewanie a capella wakacyjnej melodii. Zespół zaprasza również do nagrywania filmików z obrazem video – solo, parami, tercetami czy całymi rodzinami.

– Jest to numer w pełni zainspirowany naszym wyjazdem do Brazylii, a teraz chcemy rozpocząć sezon wakacyjny klipem z obrazkiem z miłymi wspomnieniami. Poza tym nie ma koncertów, a chcemy cały czas mieć relację z publicznością i brakuje nam tego, dlatego chcemy w ten sposób to sobie zrekompensować – podsumowuje Sabak.

Nagrania można wysyłać do poniedziałku (8 czerwca) na adres b6.bandofficial@gmail.com.

Fot. Materiały zespołu

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments