Magdalena Welc wygrała Mam Talent. Teraz powraca z nową pastorałką

0
920

Pochodząca z Lublina Magdalena Welc mając zaledwie 12 lat wygrała trzecią edycję programu Mam Talent. W niedzielę (6 grudnia) artystka zaprezentowała swój singiel „Babci zegar”, nagrany po blisko 10 latach w nowej wersji.

Magda Welc singiel nagrała współpracując z kompozytorem Mariuszem Ostańskim. – Poznaliśmy się, kiedy miałam 12 lat. Już wtedy wiedziałam, że mam do czynienia z artystą z prawdziwego zdarzenia. Bardzo dobrze się rozumieliśmy, a atmosfera w studiu zawsze była luźna. Po kilku latach rozłąki, całkiem spontaniczne spotkanie przy kawie przerodziło się w pomysł o ponowieniu naszej współpracy – cieszy się.

Tak powstała nowa wersja pastorałki. – Nagraliśmy „Babci zegar”, który pierwszy raz zaśpiewałam 9 lat temu. To dla mnie szczególnie ważny utwór, ponieważ jest zadedykowany specjalnie dla mojej kochanej babci, która odeszła podczas nagrań do płyty z kolędami – wspomina. – Za każdym razem, kiedy go słyszę, towarzyszą mi wielkie emocje i ogromny uśmiech. Tak było i tym razem. Któregoś dnia, podczas nagrań do naszej debiutanckiej płyty zastanawialiśmy się z Mariuszem jakby teraz zabrzmiała ta pastorałka – podkreśla.

To przyczyniło się do tego, że nagrała utwór przed świętami Bożego Narodzenia. – Postanowiliśmy nagrać ją ponownie i przed świętami podzielić się z Wami naszą pracą. Od kilku tygodni pracujemy nad nowym materiałem. Pierwsze nagranie zatytułowane “Między słowami” będzie można usłyszeć tuż po Nowym Roku. Jest to utwór, który łączy moją i Mariusza wrażliwość muzyczną – zaznacza. – Poznacie mnie trochę w innej odsłonie, ale niezmiennie szczerą i wrażliwą. Zachęcam do śledzenia naszej pracy na Facebooku, Instagramie, stronie internetowej i YouTube. Do usłyszenia! – podsumowuje Magda Welc.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments