Od poniedziałku (26 października) do piątku (30 października) wolontariusze Fundacji Jana Zamoyskiego w Lublinie rozdają bezpłatne maseczki dla seniorów. Akcja odbywa się w Centrum Handlowym E. Leclerc przy ul. Zana 1.

Maseczki będzie można uzyskać od godziny 10 do 12 od poniedziałku do czwartku oraz w piątek od godziny 10 do 13. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Maseczka dla Seniora”.

– Będziemy korzystali jak w kilku innych wcześniejszych akcjach z pomocy Wolontariuszy, uczniów lubelskich szkół. Oprócz tego dla osób które nie będą mogły przyjść będziemy przyjmowali zgłoszenia telefoniczne i mailowe. Wtedy będziemy dostarczali maseczki do domu – mówi Cezary Szczurowski z Fundacji Jana Zamoyskiego w Lublinie.

Akcja obejmie również Domy Opieki Społecznej oraz Fundacje, które sprawują opiekę nad osobami potrzebującymi. – Będzie to między innymi Stowarzyszenie Brata Alberta z którym współpracujemy, szpitale, Ośrodki Pomocy Społecznej i inne placówki, które będą potrzebowały pomocy – dodaje Szczurowski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments