W niedzielę (27 marca) w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie nagrodzono aktorów, reżyserów i wieloletnich pracowników lubelskich teatrów. Wydarzenie odbyło się z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Lublinie.

Nagrodzeni

MEDAL PAMIĄTKOWY WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO: Zofia Danuta Kozłowska z Międzypokoleniowego Zespołu Teatralnego „Zawsze razem” działającego w Woli Gułowskiej; Andrzej Sar z Towarzystwa Kultury Teatralnej Ziemi Lubelskiej; Paweł Wrona z Teatru Muzycznego w Lublinie; Piotr Wróblewski z Teatru Muzycznego w Lublinie; Justyna Żukowska z Teatru Muzycznego w Lublinie

NAGRODY KULTURALNE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO: Dariusz Boruch z Amatorskiego Teatru Towarzyskiego działającego przy Stowarzyszeniu Kulturalno-Oświatowym „Węglin Północny” w Lublinie; Barbara Gąbka z Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach; Monika Komosa z Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury w Tarnogrodzie; Kacper Kubiec z Teatru im. Hansa Chrystiana Andersena w Lublinie; Tetiana Oreshko-Muca z Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”; Maria Pietrusza–Budzyńska -założycielka Teatru Ludzi Niepełnosprawnych i Galerii ArtBrutz Fundacji Teatroterapia Lubelska; Bartłomiej Serweta z Teatru Muzycznego w Lublinie; Marek Szkoda z Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie; Paweł Wrona z Teatru Muzycznego w Lublinie; Zespół Obrzędowy z Hańska.

DYPLOMY UZNANIA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO: Piotr Bartoszewicz z Teatru im. J. Osterwy w Lublinie; Adrian Czajkowski z Teatru im. J. Osterwy w Lublinie; Anna Czaplińska z Teatru Muzycznego w Lublinie; Andrzej Czapliński z Teatru Muzycznego w Lublinie; Piotr Czarny z Teatru Muzycznego w Lublinie; Barbara Fink z Teatru im. J. Osterwy w Lublinie; Halina Furmanek z Teatru Muzycznego w Lublinie; Ewa Golianek z Teatru Muzycznego w Lublinie; Tomasz Gliwka z Teatru im. J. Osterwy w Lublinie; Barbara Gorczyca z Teatru Muzycznego w Lublinie; Ewa Kowieska z Teatru Muzycznego w Lublinie; Joanna Krzemińska z Teatru Muzycznego w Lublinie; Grażyna Mazur z Teatru Muzycznego w Lublinie; Monika Nitkiewicz-Mitrut z Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku; Małgorzata Papiewska z Teatru Muzycznego w Lublinie; Monika Podkowińska z Teatru Muzycznego w Lublinie; Anna Rękas z Teatru Muzycznego w Lublinie; Ewa Joanna Sobkowicz z Teatru Muzycznego w Lublinie; Cezary Socha z Teatru Muzycznegow Lublinie; Rafał Stępniewski z Teatru im. J. Osterwy w Lublinie; Magdalena Szustak-Kwiatkowska z Teatru Muzycznego w Lublinie; Tomasz Wierzchoń z Teatru im. J. Osterwy w Lublinie; Kajetan Wiśniewski z Teatru Muzycznego w Lublinie

MEDAL PREZYDENTA MIASTA LUBLIN: Renata Bogusław z Teatru Muzycznego w Lublinie; Krzysztof Duda z Teatru Muzycznego w Lublinie; Włodzimierz Janowski z Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”; Iwona Jarzyna z Teatru Muzycznegow Lublinie; Anna Krzemińska-Patroń z Teatru Muzycznego w Lublinie; Grażyna Mazurz Teatru Muzycznego w Lublinie; Beata Pysz z Teatru Muzycznego w Lublinie; Łukasz Sidoruk z Teatru Muzycznego w Lublinie; Bożena Siuda z Teatru Starego w Lublinie; Bartosz Siwek z Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie; Agnieszka Skoczylas z Teatru Muzycznego w Lublinie; Łukasz Witt Michałowski ze Sceny InVitro w Lublinie; Henryk Wójcik z Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”; Marcin Żuchowski z Teatru Muzycznego w Lublinie; Justyna Żukowska z Teatru Muzycznego w Lublinie.

NAGRODY OKOLICZNOŚCIOWE PREZYDENTA MIASTA LUBLIN: Marcin Drozd z Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie; Jakub Gąska z Teatru Muzycznego w Lublinie; Paweł Kieszko z Ośrodka Praktyk Teatralnych „Gardzienice”; Aneta Kozyra z Teatru Starego w Lublinie; Iwona Mariańska-Księżniak z Teatru Starego w Lublinie; Edyta Ostojak z Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie; Beata Sajz Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie; Maria Wąsiel z Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie.

DYPLOMY PREZYDENTA MIASTA LUBLIN: Agata Grabałowska z Teatru Muzycznego w Lublinie; Anna Jurek z Teatru Muzycznego w Lublinie; Filip Krzyżelewski z Teatru Muzycznego w Lublinie; Wojciech Pyszniak z Teatru Muzycznego w Lublinie; Agnieszka Wolińska z Teatru Muzycznego w Lublinie.

Fot. Dominika Polonis

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments