Wenus Mieszkania to inwestycja, która łączy doskonałą lokalizację, nowoczesną formę i przyjazną przestrzeń do życia w otoczeniu zieleni. Już dziś zarezerwuj mieszkanie przy ul. Jutrzenki w dzielnicy Czuby.

Nowoczesny budynek będzie miał 8 kondygnacji. Na 7 piętrach powstanie 98 mieszkań o powierzchni od 30m² do 74m², a na parterze zaplanowano atrakcyjne lokale usługowe idealne do prowadzenia własnego biznesu.

Przyszli mieszkańcy mają do wyboru 2-, 3- i 4-pokojowe lokale mieszkalne. Część z nich oprócz balkonów będzie wyposażona dodatkowo w komfortowe loggie. Dzięki tak różnym możliwościom mieszkania mogą być też doskonałą inwestycją pod wynajem krótko lub długoterminowy.

Stan deweloperski

Lokale mieszkalne zostaną oddane w stanie deweloperskim, co oznacza, że będą wyposażone w drzwi wejściowe, wylewkę, tynki, parapety i grzejniki. Tak gotowe do wykończenia przestrzenie dają wiele możliwości. Już od początku można je urządzić według własnego stylu aranżacji bez konieczności dostosowywania się do poprzedniego wystroju, jak w przypadku mieszkania z rynku wtórnego. Do dyspozycji mieszkańców będą także 3 nowoczesne i ciche windy, którymi dojadą na wszystkie kondygnacje oraz miejsca postojowe w parkingu podziemnym i naziemnym.

Okolica Twoich marzeń

Co wyróżnia inwestycję Wenus Mieszkania? Z pewnością atrakcyjna lokalizacja. Nowo powstający budynek znajduje się tuż przy zielonym wąwozie w dzielnicy Czuby Północne. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury i możliwość wypoczynku. Dodatkowo w szybki sposób można załatwić swoje codzienne sprawy blisko domu. W pobliżu znajdują się bowiem przedszkola, żłobki, szkoły i uczelnie, a także sklepy, siłownie, stacje paliw, kościół, parkingi czy urząd pocztowy.

Nie brakuje tu również restauracji i barów, sklepów wielobranżowych, aptek, gabinetów lekarskich, a także salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Do tego osiedle przy ulicy Jutrzenki wyróżnia się dobrymi połączeniami komunikacyjnymi, co zapewni komfort przyszłym jego mieszkańcom. Wszystkie te cechy czynią inwestycję stworzoną przez spółkę Helvetia City odpowiednim kapitałem na przyszłość.

www.wenusmieszkania.pl

BIURO SPRZEDAŻY

Al. Racławickie 8/30

20-037 Lublin

w godz. 8-16

tel. 81 710 80 27; 789 151 482

e-mail: biuro@wenusmieszkania.pl

sprzedaz@wenusmieszkania.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments