Minka Nails – marka dla wyjątkowych kobiet

0
383

Niedawno na rynku premierę swoich produktów miała marka Minka Nails oferująca profesjonalne kosmetyki do stylizacji paznokci. W ofercie ma ona dwie niepowtarzalne kolekcje lakierów hybrydowych typu soak off.

Kolekcja Classic jest kolekcją bazową. W jej skład wchodzi 10 najbardziej modnych i ponadczasowych barw lakierów hybrydowych: biały, czarny, beżowy, klasyczna czerwień,jasny róż, klasyczny róż, szary, granatowy, turkusowy, niebieski.

Druga kolekcja Owocowy Raj jest inspirowana kolorami natury. Wśród owocowej 10 znajdziemy takie kolory jak: lazurowy owoc dna morza, zielone jabłko, egzotyczna limonka, bananowy środek, słodka brzoskwinia, czerwony grejpfrut, różowy arbuz, słoneczna pomarańcza, polska śliwka, zakochana czereśnia.

W ofercie firmy są także takie produkty takie jak: samopoziomujące się żele budujące, hard bazy, primery, topy, cleanery. Jednak to jeszcze nie wszystko, producent zapowiada, że już niebawem pojawią się na rynku kolejne kosmetyczne propozycje i jak podkreśla marka, stawia na wysoką jakość oferowanych towarów oraz przystępną cenę.

Wszystko dla kobiet

Warto również wspomnieć, że polityka działalności firmy oparta jest na pięknej idei uświadamiania kobiet. Producent kosmetyków Minka Nails nie tylko chce tworzyć wyjątkowe kosmetyki, ale również od samego początku istnienia stawia na prospołeczne działania. Pierwszym celem, jaki sobie wyznaczył, jest zwiększenie świadomości wśród przedstawicielek płci pięknej na temat profilaktyki raka piersi. Na profilach marki Minka Nails prowadzonych w mediach społeczności możemy przeczytać, że profilaktyka ma ogromne znaczenie i wczesne wykrycie choroby jest ważnym elementem pozwalającym wygrać walkę z chorobą.

Przedstawiciele firmy wielokrotnie powtarzają, że ich biznes nie jest standardowy. Chcą produkować kosmetyki, które nie tylko będą pozwalać paniom czuć się pięknie, ale również poprzez swoje działania i różnego rodzaju akcje chcą tworzyć wyjątkową społeczność kobiet znających swoją wartość. Marka ma daleko idące plany związane z organizacją akcji informacyjnych na temat ważnych tematów społecznych, a także zapowiada otwarcie akademii piękna, w ramach której będą prowadzone liczne szkolenia i seminaria.

Szczegółowe informacje na temat marki oraz aktualna oferta dostępna jest na oficjalnej stronie Minka Nails www.kosmetykiminka.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments